To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Zielona Niedziela” - najpierw na Powiślu   -   21/5/2004
Niedawno zakończył się program „Pierwsza Dopłata Bezpośrednia”, w ramach którego przeszkoleni doradcy pomagali rolnikom z regionu w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe. Zainteresowanie tematem wśród rolników oczywiście nie zgasło po zamknięciu projektu. Platforma Obywatelska rozpoczyna więc w oparciu o osoby biorące udział w programie - akcję pod nazwą „Zielona Niedziela”. Inauguruje ją na Powiślu już w najbliższą niedzielę.

Ogloszenie

Wykorzystując pomoc parafialnych oddziałów Caritas oraz życzliwość proboszczów, począwszy od najbliższej niedzieli doradcy, którzy obecnie w większości pracują w urzędach gmin, agencjach rolnych oraz dla samorządu rolniczego - będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie wypełniania wniosków o dopłaty obszarowe na terenie gmin z powiatów dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i tarnowskiego. Doradcy będą na miejscu posiadać niezbędne formularze do wypełnienia przez rolników oraz dokumentację ewidencyjną gmin.
Inauguracja „Zielonej Niedzieli” odbędzie się 23 maja br. na terenie trzech gmin Powiśla Dąbrowskiego: Olesno, Gręboszów i Bolesław w parafiach:
1. Zalipie
2. Gręboszów
3. Bolesław

Podczas kolejnych „Zielonych Niedziel” doradcy pracować będą na terenie powiatu tarnowskiego (30 maja), brzeskiego (6 czerwca) i bocheńskiego (6 czerwca)
W każdej parafii „Zielona Niedziela” odbywać się będzie w godzinach 8.30 – 14.00. Koordynatorem akcji „Zielonych Niedziel” jest pani Urszula Gacek – kandydat Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 12, 2024 23:36:10
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html