To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsi magistrowie z tarnowskiej uczelni   -   21/5/2004
Wicewojewoda Ryszard Półtorak, Wiesław Zimowski z Zarządu Województwa , Starosta Michał Wojtkiewicz, wiceprezydent Tarnowa Andrzej Sasak a także posłanka Barbara Marianowska (PiS) oraz wielu innych gości wzięło dziś udział w historycznej uroczystości wręczenia dyplomów magisterskich w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. To pierwsi absolwenci, którzy pracę magisterską mogli napisać i obronić w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Tytułem magistra może się poszczycić prawie pół tysiąca absolwentów studiów magisterskich MWSE. Najlepsi absolwenci otrzymali dyplomy podczas uroczystej promocji, która odbyła się w piątek w budynku MWSE przy ul. Waryńskiego - dawnym MARIENSZTACIE.

Pierwsi absolwenci studiów uzupełniających magisterskich rozpoczęli naukę w roku akademickim 2001/2002. Po czterech semestrach nauki najlepszych czterdziestu otrzyma dyplomy w trakcie uroczystości promocji absolwentów.

Jednym z wyróżnionych studentów jest Robert Wróbel (na zdjęciu stoi po prawej), który ukończył studia ze średnią 5,01. Pisał pracę magisterską dotyczącą roli analizy ekonomicznej w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jak mówi wybrał studia w MWSE bowiem były blisko jego miejsca zamieszkania, a co ważniejsze gwarantowały także wysoki poziom merytoryczny zajęć, dzięki kadrze profesorskiej pracującej także w krakowskich i warszawskich szkołach wyższych.

Najpopularniejszymi specjalnościami wśród pierwszego rocznika magistrantów MWSE są zarządzanie firmą, administracja publiczna oraz rachunkowość i finanse. Studenci liczą, że zdobyta wiedza w połączeniu z dotychczasowym doświadczeniem - wielu z nich bowiem już pracuje – stworzy szanse awansu bądź znalezienia lepszej pracy.

- Nie sposób nie cieszyć się w takich chwilach – mówi Stanisław Belniak, rektor MWSE. – Cieszę się tym bardziej, że część z tych absolwentów to moi seminarzyści. Jestem przekonany, że jeżeli tylko ktoś z pracodawców da im szansę zatrudnienia z pewnością go nie zawiodą. Mam także nadzieję, że już niebawem w mury Uczelni trafią kolejni studenci studiów magisterskich.
Uczelnia wciąż bowiem czeka na ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej w sprawie przywrócenia naboru na studia magisterskie w MWSE. Obecnie na MWSE kształci się 2 tysiące studentów, z czego 500 na studiach dziennych, pozostali studenci kształą się w trybie zaocznym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 12, 2024 23:39:27
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html