Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Koncert znanego aktora    -   04/4/2009
Rafał Olbrychski w MCK
26 kwietnia o godz. 19:00 w Mościckim Centrum Kultury muzyk i aktor Rafał Olbrychski wystąpi z koncertem promującym jego pierwszy solowy album „Tatango”, będący muzyczną podróżą od Stinga, przez Beatlesów, do Toma Waitsa i Komedy. Atutem koncertu są m.in. premierowe teksty autorstwa m.in. Wojciecha Młynarskiego. Rafał Olbrychski jako muzyk debiutował w 1989 r z zespołem „Reds”, napisał też i wykonał piosenki do filmu „Słodko-gorzki”. Z kolei karierę filmową rozpoczął w 1991 roku rolą u Jerzego Skolimowskiego w „Ferdydurke” wg. Gombrowicza. Zagrał główną rolę Karola w filmie „Rozmowa z człowiekiem z szafy” u Mariusza Grzegorzka, za którą został uhonorowany nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Cena biletu: 30 zł.

Ogloszenie

Uwaga konkurs! Dysponujemy dwom, dwuosobowymi zaproszeniami na ten koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w temacie hasło OLBRYCHSKI. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie 25 kwietnia o godz. 19:00 (dokładnie 24h przed koncertem). Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(05-04-2009) Plotkara :
Przyjdę, jeżeli Rafo opowie znowu coś pikantnego o Danielu O.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2009) a :
Znany aktor? Rafał? Toż to muzyk wybitny jest!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2009) Darszan :
Młody Olbrychski to kompletne beztalencie, które próbuje "jechać" na nazwisku. Kompromituje się we wszystkim,czego dotknie (film, kulinaria, muzyka...). Jest świetnym przykładem na to, że znane nazwisko to stanowczo za mało. Ciekawe kto wpadł na kretyński pomysł zorganizowania mu w Tarnowie koncertu:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2009) jasmina :
CKM ma swoich zadaniach promowanie naszych artystów - tarnowskich. Dlaczego ta instytucja milczy o ZIYO? Też są w trakcie promowania płyty.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl