To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty Foto dla początkujących    -   07/4/2009
Tuchów zaprasza fotoamatorów
Rusza kolejna edycja warsztatów fotograficznych dla początkujących adeptów fotografii. . Zajęcią w tuchowskim Domu Kultury, to doskonała okazja, aby nauczyć się fotograficznie patrzeć na świat oraz zaskoczyć rodzinę i znajomych zdjęciami, które zapadają w pamięć. Po odbyciu kursu istnieje możliwość stałej współpracy z redakcją czasopisma internetowego Fotografia-Sportowa.pl, co wiąże się z darmowymi wejściami na ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe (legitymacja prasowa).

Ogloszenie
>

Autorski program warsztatów i godziny zajęć modyfikowane są w zależności od potrzeb uczestników Forma prowadzenia zajęć to wykłady i ćwiczenia - uczestnicy otrzymają zadania do realizacji, które mogą na bieżąco konsultować. Czas trwania zajęć uzależniony jest od potrzeb zainteresowanych. Prowadzącymi zajęcia będą: Grzegorz Kubit - założyciel czasopisma Fotografia-Sportowa.pl, współautor wystawy "Kolej rzeczy" w Krakowskiej Galerii "Pauza" oraz Grzegorz Data - fotograf, specjalista od cyfrowej obróbki obrazu, współzałożyciel czasopisma Fotografia-Sportowa.pl. Zajęcia odbywają się tylko według indywidualnego toku nauczania (ew. max 3 osoby).
Program: (zagadnienia do wyboru)
Aparaty i sprzęt fotograficzny - rodzaje, typy, budowa, osprzęt dodatkowy
Kompozycja i estetyka obrazu fotograficznego: podstawowe zasady budowania kadru, problem głębi ostrości, plany, barwa, linie, cienie
Fotografia cyfrowa - podstawy pracy w programie Photoshop, cyfrowa obróbka obrazu
Podstawy historii fotografii: nazwiska i fotografie, które warto znać, historia fotoreportażu
FOTOREPORTAŻ - fotografia prasowa, etyka, manipulacja odbiorcą
Plener - zasady fotografowania w świetle dziennym oraz fotografia nocna

A oto, jakie opinie wystawili uczestnicy poprzednich warsztatów: Paulina Kawa, Tarnów -„Warsztaty były bardzo inspirujące i bardzo na temat, szczególnie temat reportażu, ale też zostały bardzo fajnie omówione podstawy fotografii. Najbardziej jednak odpowiadała mi elastyczność zajęć, dopasowane do uczestników. Małe grupy to świetny pomysł, bo warsztaty wyglądają niemal jak rozmowa znajomych dzielących się swoimi doświadczeniami. Myślę, że wyrównałam swoje braki w teorii, a co do praktyki to można porównać i zobaczyć efekty z przed kursu i po na mojej stronie www.pieszczocha.yapis.net”.
Rafał, Bochnia: „Fotografia to zajęcie wymagające sporej wiedzy i doświadczenia. Składa się na nią wiele elementów. Często ignorowanie jednego z nich, takich, jak np. kompozycja powoduje, że nawet najlepsze technicznie zdjęcie jest zwykłą amatorszczyzną. Kurs fotografii oprócz elementów dobrze znanych, nauczył mnie również kilka zasad o których nie wiedziałem lub które podświadomie ignorowałem. Dodatkowym atutem jest wsparcie prowadzących nawet po zakończeniu kursu i poza programem. To ludzie dla których fotografia to pasja, którą chętnie się dzielą. Szczerze polecam zarówno sam kurs jak i osoby, które go prowadzą. Znajdziesz tam zarówno podstawy jak i rozwinięcie interesujących Cię tematów. Super atmosferę. Indywidualne podejście w wąskich grupach. Zdobędziesz lub uzupełnisz wiedzę i sprawdzisz ją w praktyce wykonując zadania. Szczerze polecam! ”

Koszt warsztatów: 120 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisać można się pod numerem telefonu: 793-223-667, wysyłając maila z dopiskiem "warsztaty foto" na adres: warsztaty@fotografia-sportowa.pl lub w Domu Kultury (ul. Chopina 10, Tuchów).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:45:20
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html