To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Młodzieżowa Rada Gminy w Sejmie    -   07/4/2009
Wieści z gminy Tarnów
Już po raz kolejny młodzież gminy Tarnów miała okazję gościć w Sejmie RP. Na zaproszenie Posła RP Wiesława Wody, w środę, 1 kwietnia do Warszawy przyjechała Młodzieżowa Rada Gminy oraz najlepsi uczniowie Gimnazjum nr 1 z Woli Rzędzińskiej i Zespołów Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich, Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze.

Ogloszenie
>

-Przed budynkiem sejmu przywitał nas osobiście poseł Wiesław Woda – relacjonuje Józef Lazarowicz, dyrektor Gimnazjum w Woli Rzędzińskiej, główny organizator wyjazdu i opiekun Młodzieżowej Rady Gminy. -Następnie w sali konferencyjnej poprowadził ciekawą lekcję wiedzy o społeczeństwie na temat parlamentaryzmu. Mieliśmy okazję zwiedzać gmach polskiego parlamentu w trakcie obrad Sejmu.
-Młodzież z ciekawością obejrzała dyskusję plenarną prowadzoną przez wicemarszałka Krzysztofa Putrę – podkreśla Elżbieta Chrząszcz, zastępca wójta gminy Tarnów. -Ponadto w kuluarach miała okazję spotkać wielu posłów znanych jej do tej pory tylko z telewizji czy gazet. Zaś jedna z gimnazjalistek - uczestniczek wyjazdu dodaje: -Szczególnie miło wspominamy rozmowy z Wicemarszałkiem Sejmu Stefanem Niesiołowskim oraz posłami Januszem Piechocińskim i Tadeuszem Cymańskim. Bardzo chętnie rozmawiali z nami, na koniec pozowali do zdjęć. Okazało się, że ludzie, których znamy tylko z mediów, potrafią być bezpośredni i bardzo sympatyczni. Mieliśmy również okazję zauważyć, jakim szacunkiem wśród parlamentarzystów cieszy się pan poseł Wiesław Woda.
Na koniec spotkania młodzi samorządowcy gminy Tarnów wręczyli posłowi swemu gospodarzowi pamiątkowa statuetkę, która symbolizuje przyjaźń i podziękowanie. -Po ponad dwugodzinnym pobycie w Sejmie, udaliśmy się na warszawską Starówkę, gdzie mogliśmy zobaczyć Zamek Królewski i Pałac Prezydencki i inne zabytki starej Warszawy – dodaje dyrektor Józef Lazarowicz.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:19:05
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html