Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Udana impreza promująca krwiodawwstwo w Tarnowie    -   09/4/2009
Podziękowanie
Zarząd Rejonowy PCK dla Powiatu Grodzkiego w Tarnowie, działając z Klubem Krwiodawców Azoty i Tarnowską Konfederacją Motocyklistów "Watacha" pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w przygotowanie ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi dla dzieci pod hasłem "MOTOSERCE - KREW DAREM ŻYCIA, PODZIEL SIĘ NIM. W trakcie przygotowań towarzyszyła nam życzliwość wielu instytucji oraz osób prywatnych. Korzystając z gościnnych łamów tarnowskiego portalu internetowego www.intarnet.pl , tą drogą pragniemy wszystkim złożyć serdecznie podziękowania.

Ogloszenie
>

Dziękujemy TCK, za udostępnienie lokalu na punk krwiodawstwa oraz za bezpłatne wypożyczenie sprzętu, a także za nieodpłatne rozwieszenie plakatów na tablicach miasta, firmie „Inred Poligrafia” za gratisowe wydrukowanie plakatów oraz personelowi Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Serdecznie dziękujemy tarnowskiemu Teatrowi, a w szczególności Grzegorzowi Janiszewskiemu i aktorom, którzy wsparli imprezę fragmentami bajki na płycie rynku oraz zespołom muzycznym, a w szczególności tarnowskiej kapeli „Anakonda”, która zagrała w części finałowej.

Osobne podziękowania kierujemy do tarnowskich mediów, które nagłośniły naszą inicjatywę i poprzez zamieszczenie informacji przyczyniły się do tego, że wiadomość o ogólnopolskiej akcji dotarły do dużej grupy tarnowian, czego dowodem była liczna obecność mieszkańców naszego miasta w punkcie krwiodawstwa, a także podczas imprez towarzyszących. Dziękujemy redakcjom: „Dziennika Polskiego”, „Gazety Krakowskiej”, MTK „S. Tar”, portalom internetowym www.intarnet.pl, tarnowskiemu kurierowi kulturalnemu oraz tarnow.net.pl. Osobno chcielibyśmy podziękować Radiu RDN- Małopolska w osobach Moniki Faron i Krzysztofa Borowca, za wsparcie akcji i jej poprowadzenie. Ale przede wszystkim jesteśmy wdzięczni wszystkim tarnowianom, za oddanie krwi w dniu akcji jak i dnia poprzedzającego (Ilość krwi – 14850 ml). Państwa zainteresowanie i życzliwość przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Takie działania dają wiarę w to, że nasza działalność ma sens, a także z dużo większym optymizmem pozwala patrzeć na kolejną akcję, która odbędzie się już za rok…Wierząc w powodzenie naszej akcji, zawsze będziemy pamiętać, że duża część jego sukcesu będzie zasługą tarnowian.

Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy Dla Powiatu Tarnów Grodzki
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Azoty Tarnów

Organizatorzy:
Izabela Bieniek, Stanisław Wrona i Krzysztof Kowalski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947