Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Przełożony koncert, odwołany spektakl i seanse   -   14/4/2009
Żałoba narodowa
Z powodu trwającej od północy do czwartku włącznie żałoby narodowej po tragicznym pożarze w Kamieniu Pomorskim, instytucje kultury w Tarnowie odwołują niektóre imprezy zaplanowane wcześniej. I tak: z 15 kwietnia na 19 kwietnia (niedziela, godz. 14:00) przełożono KONCERT WIOSENNY Zespołu Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy". Odwołane do czwartku włącznie są także wszystkie seanse w kinie Marzenie. Spektakl "Fabryki" odwołał natomiast Teatr im.L.Solskiego (przedstawienie miało się odbyć 16 kwietnia o godz. 19:00). Dyrekcja teatru przeprasza wszystkich, którzy kupili bilety na przedstawienie i informuje, że kasa zwraca za nie pieniądze.

Ogloszenie
>
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(14-04-2009) zdziwiony :
Zaloba narodowa... Lekka przesada. Kazdy w ciszy, albo na swoj sposob moze uczcic pamiec zmarlych. A kto uczci tych, ktorzy zgineli w swieta na drogach? Dwa razy tyle co splonelo w hotelu socjalnym. Bezmyslna wladza. Ale jaki lud, taki prezydent.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2009) W. :
Nie żałoba narodowa tylko 100 batów na goły tyłek osoby odpowiedzialnej za cięcia w wydatkach straży pożarnej. Na początek proponuje: Grzegorza Schetynę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947