Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   WTZ im. Jana Pawła II mają własną stronę internetową    -   14/4/2009
Warsztat w sieci
Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie przy ul. Hodowlanej idzie z duchem czasu i wzbogacił się o stronę internetową. Pod adresem www.wtzjp2.pl znajdują się wszystkie informacje związane z rehabilitacją niepełnosprawnych uczestników i działalnością tej placówki. Do tej pory Warsztat z ul. Hodowlanej korzystał z witryny prowadzącego go Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro”.

Ogloszenie
>

Na nowej stronie internetowej znalazły się podstawowe informacje o Warsztacie, jego celach, regulaminie i patronie. Są też opisane poszczególne pracownie, przedstawione prace uczestników oraz opis bieżących wydarzeń. Strona obfituje w fotografie, a nawet krótkie filmy, przybliżające zajęcia. -Komputer i internet nie są obce niepełnosprawnym – wyjaśnia kierownik Warsztatu Tomasz E. Wardzała. Przy ul. Hodowlanej działa pracownia komputerowo-internetowa wyposażona w pięć stanowisk z dostępem do internetu, a także drukarki, skaner, aparaty fotograficzne i kamerę cyfrową.
Witryna internetowa jest kolejnym przedsięwzięciem podejmowanym przez Warsztat przy ul. Hodowlanej. Wcześniej w pracowni komputerowo-internetowej tej placówki rozpoczęto wydawanie kwartalnika „Przyjazne wieści”. Jego wersja elektroniczna również dostępna jest w internecie.
Strona jest prowadzona dzięki wsparciu PFRON-u, a jej redagowanie wspólnie z uczestnikami, jest elementem rehabilitacji niepełnosprawnych podopiecznych warsztatu. Z działalnością tej placówki będzie się można bliżej zapoznać w sobotę, 9 maja. Wówczas zaplanowano dzień otwarty Warsztatu przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl