Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Projekty powiatu tarnowskiego w pierwszej dziesiątce    -   14/4/2009
Powiat tarnowski: 3 nowe karetki pogotowia
Sukcesem zakończyły się starania powiatu tarnowskiego o nowe karetki. Trzy pojazdy pojawią się w najbliższych tygodniach w tarnowskim pogotowiu. Ministerstwo Zdrowia rozstrzygnęło w ub. tygodniu konkurs na dofinansowanie projektów w ramach „Programu Infrastruktura i Środowisko”. Tarnowski samorząd otrzymał w nim nowe ambulansy. Wartość unijnego dofinansowania sięga blisko 900 tys. zł a projekty przygotowane przez powiat tarnowski zostały bardzo wysoko ocenione w Warszawie – znalazły się w pierwszej dziesiątce, najwyżej wśród projektów z Małopolski.

Ogloszenie
>

Nowe karetki pojawią się w miejsce starych, wysłużonych ambulansów, które od kilku lat służyły w pogotowiu ratunkowym w Tarnowie. –Tamte pojazdy mają na licznikach po 300, 400 tysięcy kilometrów. Nie ukrywam, że są „po przejściach”. Nie można sobie pozwolić na to, aby podczas wyjazdu do pacjenta miał jakąkolwiek awarię. Po doposażeniu pogotowia będziemy mieć wreszcie transport sanitarny na wysokim poziomie – zapewnia wicestarosta tarnowski Mirosław Banach, przewodniczący Społecznej Rady PSPR w Tarnowie. -Z własnego budżetu powiat tarnowski dołoży do przyznanego dofinansowania jeszcze 106 tys. zł. Po wymianie karetek najstarszy pojazd będzie pochodził z 2005 r.
Warto przypomnieć, że to kolejne ambulanse, które pojawiły się w ostatnich tygodniach w pogotowiu ratunkowym. Od kwietnia do pacjentów jeżdżą dwa nowe samochody Renault – jedna z karetek warta 300 tys. zł została zakupiona dzięki pieniądzom Starostwa Powiatowego w Tarnowie, druga ze środków pogotowia. W tej chwili tarnowskie pogotowie dysponuje dziewięcioma zespołami wyjazdowymi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(14-04-2009) Paweł :
No nieźle. Sporo pieniędzy. Ciekawe kto im taki projekt dobry napisał?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2009) Paweł :
Bo jakby ktoś wiedział to proszę o kontakt. Rozwijam firmę,

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2009) pedro :
Oby to tylko były Mercedesy Sprintery z Auto - Formu, a nie te niedoróby z WAS-u i RATOWNIKA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl