Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   10 tysięcy złotych dla pogorzelców z Kamienia Pomorskiego    -   16/4/2009
Pomożemy poszkodowanym
Projekt uchwały o przyznaniu pomocy w wysokości 10 tysięcy złotych dla poszkodowanych w pożarze w Kamienieniu Pomorskim skieruje na najbliższą sesję Rady Miasta prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Wniosek musi zostać poddany pod głosowanie radnych. Jeżeli zyska ich akceptację, pieniądze zostaną przekazane. Prezydent Tarnowa apeluje również do innych samorządów o podjęcie podobnej inicjatywy. –Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi – przekonuje.

Ogloszenie

Do tragedii w Kamieniu Pomorskim doszło w poniedziałek po północy. W pożarze zginęło 21 osób. W związku z tragedią trzydniową żałobę narodową ogłosił prezydent Lech Kaczyński.
Pieniądze dla poszkodowanych można wpłacać na rachunek bankowy: 18 1240 3868 1111 0000 4090 8896; Bank Pekao SA, o. w Kamieniu Pomorskim, z dopiskiem: POMOC DLA POSZKODOWANYCH Z POŻARU PRZY UL. WOLIŃSKIEJ W KAMIENIU POMORSKIM

Foto: Polska Agencja Prasowa - Jerzy Undro, ze strony „Dziennika”
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(16-04-2009) Polityka :
Przyglądam się tej polityczno - medialnej propagandzie... szkoda, że do celów politycznych wykorzystuje się tego typu zdarzenia. Znowu batalia Tusk - Kaczyński, który lepszy... kolejna żałoba narodowa, chociaz w weekend na drogach zginęło więcej ludzi niż w tym pożarze... kolejne medialne show, tylko co ono da?? Czy ktoś wogóle wyciągnie z tego wnioski??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2009) hmm :
jakim prawem wogóle Tarnów daje kase na pogorzelców. Przeciez to jest zasrany, psi obowiązek naszego państwa. Paranoja

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-04-2009) zdegustowany :
Od pomagania jest Państwo i samorząd województwa Zachodniopomorskiego, a nie miasto Tarnów które lezy na drugim koncu Polski... Rozumiem, że zgineli ludzie, ze to olbrzymia tragedia, ale znowu robi sie z tragedii medialne show i propagande. W dzisiejszych czasach slowo "zaloba naradowa" jest tak mocno wyświechtane, że przestaje tracić swoje znaczenie. Jedynie po śmierci Jana Pawła II miało to swoje uzasadnienie, reszta to jakas kpina z poszkodowanych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl