Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Fryderyk dla Totentanz, Superjedynka dla Ziyo ?    -   16/4/2009
Nagrodzą tarnowskich rockmanów?
Czy nominacje dla tarnowskich twórców rockowych w prestiżowych muzycznych plebiscytach świadczą o odrodzeniu się tarnowskiej sceny rockowej ? Już w najbliższy poniedziałek dowiemy się, czy tarnowski zespół TOTENTANZ otrzyma najważniejszą na rynku fonograficznym figurkę "Fryderyka". Kapela Rafała Huszno jest nominowana w kategorii Album roku - heavy metal, za drugą w dorobku płytę zatytułowaną "Zimny dom". Tymczasem do 24 kwietnia inTARnauci mogą pomóc przedłużyć szanse na zdobycie innej nagrody legendzie rodzimej sceny rockowej - zespołowi ZIYO. Jurek Durał i jego nowi koledzy zostali bowiem nominowani do SUPERJEDYNEK 2009 za najnowszy album "Puzzle" (dziewiąty w dyskografii Ziyo).

Ogloszenie

Do 24 kwietnia trwa I etap plebiscytu TVP1, do następnego etapu przejdą wykonawcy, którzy zyskają najwięcej głosów internautów. Wziąć udział w głosowaniu można na stronie: www.superjedynki.tvp.pl
Głosowanie w drugim etapie SUPERJEDYNEK rozpocznie się 29 kwietnia a zakończy 12 czerwca. W tym etapie Plebiscytu będzie można wybrać, w każdej z kategorii, tylko jednego z trzech wykonawców, jedną z trzech płyt i jeden z trzech przebojów wybranych w I etapie głosowania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl