Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kolejna inicjatywa charytatywna MCS i TPP "Serce"    -   17/4/2009
Śniadanie wielkanocne dla bezdomnych
Pałac Młodzieży w Tarnowie - Młodzieżowe Centrum Samorządności oraz Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce”, dzięki aktywnej pomocy i wsparciu Radnego Roberta Wardzały, organizuje z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Święta Miłosierdzia Bożego w Stołówce Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, śniadanie wielkanocne dla ok. 160 ludzi bezdomnych i opuszczonych z Tarnowa i okolic. Uroczyste śniadanie. które rozpocznie się 18 kwietnia 2009 o godz. 10.30 będzie miało niezwykłą świąteczną oprawę.

Ogloszenie

Na wstępie ks. Włodzimierz Mleczko z Parafii św. Krzyża i św. Filipa Neri poświęci stoły z przygotowanymi potrawami. Nie zabraknie dzielenia się jajkiem i życzeń. Podczas śniadania w Koncercie Wielkanocnym, wystąpi gościnnie znana szerokiej publiczności artystka - wokalistka Małgorzata Wyszogrodzka.
- Jesteśmy przekonani, że realizacja Śniadania Wielkanocnego w ramach corocznej akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”, będzie ważnym doświadczeniem wychowawczym dla młodzieży i wolontariuszy, a bezdomnym i opuszczonym przyniesie wiele radości i wzruszeń - mówi Koordynator – Opiekun Młodzieżowego Centrum Samorządności PM mgr Stanisław Olszówka .
Organizatorzy są również otwarci na dary serca dla uczestników śniadania. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. kom.: 605-282-697. Wszyscy ofiarodawcy otrzymają pamiątkowe certyfikaty wydane przez TPP”SERCE”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl