OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: Radio MAKS

Wyniki juniorów w koszykarskich Mistrzostwach Polski   -   24/5/2004
Juniorzy Unii zajęli piąte, a juniorki PM ProRem Roleski - ósme miejsce w finałowych turniejach Mistrzostw Polski. Najlepiej świadczy to o sporym potencjale, drzemiącym - mimo finansowej dekoniunktury w lokalnej koszykówce seniorskiej - w młodym tarnowskim baskecie.

Ogloszenie
>

Juniorzy Unii Tarnów odnieśli duży sukces zajmując piąte miejsce podczas Mistrzostw Polski w koszykówce, które odbyły się w Warszawie. W meczu o piątą pozycją pokonali Zastal Zielona Góra 81-76. Mistrzem Polski została stołeczna Polonia, która w finale po dogrywce wygrała z MKS Zryw Toruń 78-77. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Unii Tarnów Rafał Górgól, który zdobył 119 punktów.
Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1-Polonia Warszawa, 2-MKS Zryw, 3-Almares Wejherowo, 4-UKS Trójeczka Olsztyn, 5-Unia Tarnów, 6-Zastal Zielona Góra, 7-Śląsk Wrocław, 8-Wisła Kraków.

Juniorki Pałacu Młodziezy Tarnów zajęły ósme miejsce podczas Mistrzostw Polski w koszykówce, które odbyły się w Gdyni. Tarnowianki przegrały swoje wszystkie pojedynki ćwierćfinałowe, kolejno z VBW GTK Gdynia 74-86, z Kasprowiczanką Ostrów Wlkp. 63-100 oraz UKS Żak Nowy Sącz 76-87. W meczu o siódme miejsce nie dały także rady AZS PWSZ Gorzów Wlkp., przegrywają wysoko 54-96.
Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Polski juniorek w koszykówce:
1-Ostrovia Kasprowiczanka Ostrów Wlkp, 2-MOS Elita Wołomin, 3-MKS MOS Wrocław, 4-VBW Clima GTK Gdynia, 5-Olimpia Poznań, 6-UKS ŻAK Nowy Sącz, 7-AZS PWSZ Gorzów Wlkp., 8-MKS PM Tarnów.

Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32