Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty komputerowe w „Kanie”    -   20/4/2009
Komputerowe ABC Seniora
KANA w Tarnowie przygotowała specjalną, bezpłatną ofertę dla Seniorów. Osoby powyżej 50 roku życia mogą wziąć udział w kursie, dzięki któremu w domowej atmosferze poznają tajniki korzystania z komputera. Program kursu zawiera naukę obsługi systemu operacyjnego Windows oraz poruszanie się po Internecie, korzystanie z komunikatorów (Gadu Gadu, Skype) pisanie oraz odbieranie email. Zajęcia składają się z wykładu, prezentacji, dyskusji (70 procent czasu) oraz zajęć i ćwiczeń indywidualnych (30 procent). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Ogloszenie

Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe z oprogramowaniem. Mając na uwadze możliwości kontaktu za pomocą komunikatorów jak Skype czy Gadu Gadu, KANA stawia sobie za cel ułatwienie urzytkownikom kontaktu z bliskimi i znajomymi.
Okres rekrutacji: 20 - 24 kwietnia. Początek kursu: 27 kwietnia (poniedziałek) o godz. 9:00, KANA, ul. MOścickiego 12, sala nr 12. Koszt: 0 zł. Karta zgłoszeń jest do pobrania na stronie internetowej www.kana.pl lub w sekretariacie Centrum przy ul. Mościckiego 12 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz złożenie jej w sekretariacie, w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia do godz. 12.00. O przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947