Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Kobieta i Mężczyzna” – nowy program zielonogórskiego kabaretu    -   20/4/2009
Hrabi w Tarnowie
Przypominamy - po dwuletniej przerwie Kabaret Hrabi powraca do Tarnowa, tym razem z programem pt. „Kobieta i Męźczyzna”. Zwolennicy wyższości płci jednej nad drugą nie mają na co liczyć. Bo to, że różnice istnieją nie ulega wątpliwości - ale żadna różnica nie czyni płci gorszą - lecz na pewno inną. Bo Kobiety są takie... a Faceci też, ale mniej. Za to Faceci potrafią... a kobiety też, ale co innego. Wspólne oglądanie programu Hrabi parami, nie grozi rozpadem związku, ani cichymi dniami. W programie tym (premiera we wrześniu ub.r.) kabaret Hrabi oswaja nas ze stereotypami na temat kobiet i mężczyzn, ukazuje ludzką stronę wad, skłaniając jednocześnie do ich pokochania. Czy skutecznie? – o tym możemy się przekonać udając się w dniu 26 kwietnia o godz. 20:00 do Kina Marzenie.

Ogloszenie
>

HRABI tworzą:
Hrabi JOANNA KOŁACZKOWSKA - znana też jako Chuda, Matysik, wreszcie Kołaczkowska, Kołaczewska, Kołakowska... Zaczynała w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur. W 1989 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Joanna metodą transferu dostała się do powstającego z popiołów kabaretu POTEM. W zespole tym grała do 1999 roku wcielając się w role kapturków, królewien (przeważnie brzydkich), dzieweczek i babochłopów. W 2000 urodziła dziewczynkę o imieniu Hania, która to jest piękna i madra i niepodobna do mamusi. Inni o niej: Legendarny element żeński (niegdyś kabaret Potem, aktualnie Hrabi). Monstrualny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl, powalający urok. Z rezerwą podchodzi też do junkersów. Przedstawicielka niespokojnego, poszukującego nurtu AYoY ("Studio Eksperymentalne"), przez co zdarza jej się normalnie przegiąć. Nie zawsze. Natura aktywistki.

Hrabi TOMASZ MAJER - "Bajer" - znany też jako Sajer, Rajer, Klajer, Lajer oraz Glajer... Do zespołu dołączył jesienią 2003 roku. Zaczynał w zielonogórskim klubie GĘBA, w kabarecie Miłe twarze, Pseudomin oraz E.K, w którym to kabarecie wsławił się rolą w skeczu "Dobra kawa". Inni o nim: Dla niewdzięcznej roli w "Jekyllu" poświęcił całą przepustkę z wojska (kto był, ten rozumie ogrom wyrzeczenia). Stary wiarus kabaretowy (Miłe Twarze, E.K., Pseudomin), dziś w formacji HRABI. Właściciel twarzy, ciekawej osobowości scenicznej. O kulturę i oświatę walczył również niezłomnie w stołecznej "Dorożkarni".

Hrabi DARIUSZ KAMYS - znany też jako Kamas, Kamasz, Kamyk, Kamis oraz Zizi... Zaczynał w kabarecie POTEM w 1984 roku. W 1999 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Kamol założył z Grześkiem Halamą kabaret HiFi - zespół po trzyletniej działalności rozwiązał się a Kamol znany z chorobliwego przywiązania do sceny założył kolejny - HRABI. Inni o nim: Wszechstronny mechanizm napędowy. Założyciel, tekściarz, aktor względnie lider takich formacji, jak Potem, Ciach, Hi-Fi, a obecnie HRABI. Jego średnia pomysłów na minutę należy do najwyższych w kraju i w Wytwórni. Rekordzista Europy w niezmontowanych materiałach. Najbłyskotliwszy leń Ziemi (Lubuskiej).

Hrabi ŁUKASZ PIETSCH - znany również jako Piecz, Pieczyński, Pietch, Peczt oraz Trzpiech. Łukasz to młodzież. Młoda młodzież. Chętna do pracy i pełna pomysłów. Nie ma kabaretowego doświadczenia ale jak mówi znane przysłowie, nie musi mieć. Muzyk w kabarecie to zwykle kłopot, bo wydaje mu się że nikt go nie widzi i może się ponudzić. W HRABIM młodzież nie będzie się nudzić na scenie. Inni o nim: Pianista i aktor (w obu przypadkach gra jak z nut). Szara eminencja HRABI (pozostali grają tak jak on im zagra). Ponadto pracuje społecznie dla biura miar w Sevres pod Paryżem jako oficjalny, międzynarodowy wzorzec pluszowego misia.

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu imprezy).
Kino Marzenie, ul. Staszica 4, 26 kwietnia g. 20:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl