Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szachowe zmagania w Gromniku    -   20/4/2009
I Turniej o Puchar Pogórza
Po 15 latach przerwy szachy na wysokim poziomie powróciły do Gromnika. W rozegranym w weekend I Turnieju o Puchar Pogórza zwyciężył Maciej Brzeski z MKS Polonii Warszawa. Jak podkreślali uczestnicy, którzy w liczbie 66 zasiedli przy szachownicach, zawody stały na wysokim poziomie – zarówno organizacyjnym, jak i sportowym.

Posłuchaj relacji z turnieju :

Ogloszenie

Drugie miejsce w turnieju szachowym w Gromniku zdobył Michał Motyka z Bielska – Białej, natomiast trzecia lokata przypadła Bogusławowi Sygulskiemu z Hetmana Pilzno. Wśród kobiet najlepsza była Anna Sygulska reprezentująca również Hetmana Pilzno, która zajęła 17 miejsce. –Cieszymy się, że udało się zebrać na turnieju wielu szachistów o uznanej renomie. To promocja naszej gminy w skali województwa a także Polski. Pokazaliśmy, że w takich małych miejscowościach można – z pomocą wielu przyjaznych osób – zorganizować imprezę, która cieszy się zainteresowaniem zawodników, a co najważniejsze - mieszkańców – podkreśla wójt Gromnika Bogdan Stasz.
Organizatorami turnieju był właśnie wójt Gromnika oraz Zbigniew Karciński, dyrektor Zespołu Szkół i miejscowy klub Hetman Gromnik. Pomysłodawcy zapowiadają zorganizowanie kolejnej imprezy, ale na jeszcze większą skalę w następnym roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl