To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Teraz POLAN   -   25/5/2004
Widzowie w całym kraju mieli w poniedziałek wieczorem okazję zobaczyć ubiegłotygodniową Galę w Teatrze Wielkim w Warszawie, wieńczącą XIV edycję prestiżowego konkursu na najlepsze produkty i usługi "TERAZ POLSKA. Jednym z wyróżnionych godłem "TERAZ POLSKA" okazał się żabieński POLAN Polsko-Francuska Spółka Joint Venture za produkt "jabłka prażone w cukrze - Szarlotka". Statuetkę odebrał prezes 35-letniej podtarnowskiej firmy Henryk Nowicki.

Ogloszenie

POLAN została założona w 1969 roku jako firma rodzinna.
W 1992 roku została przekształcona w spółkę Joint Venture z 20% udziałem kapitału francuskiego. POLAN posiada nowoczesne obiekty produkcyjno-magazynowe o pow. ponad 6 tys. m2 i kubaturze 36 tys m3, stosujemy własne, ekskluzywne receptury ale również receptury i technologię francuską.
W 2000r. POLAN wyprodukował 14,3 mln słoików przetworów warzywnych i grzybowych oraz 2,9 mln puszek z koncentratem pomidorowym. Prawie 50% produkcji zostało sprzedane na export, na rynki o wysokich wymaganiach jakościowych tj. Francji, Anglii, USA, Kanady, Izraela, Argentyny, Niemiec, Szwecji .
W 1995, 1997, 1999r. i w 2001r. przetwory zostały nagrodzone złotymi medalami na Międzynarodowych Targach POLAGRA (na podstawie informacji zaczerpniętych ze strony internetowej firmy).

"Teraz Polska" to najbardziej prestiżowy w Polsce, niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.
Dotychczas przeprowadzono czternaście edycji Konkursu. Wzięło w nich udział ponad 4000 przedsiębiorstw, nagrodzono kilkaset firm , które dzięki posługiwaniu się Polskim Godłem Promocyjnym odniosły sukces rynkowy lub ugruntowały swoją pozycję. Prawo do używania godła otrzymuje się na rok, z możliwością przedłużenia na kolejny okres, po ponownej weryfikacji poziomu jakości nagrodzonego produktu lub usługi.
W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej od przyszłej edycji Program “Teraz Polska” zostaje otwarty dla firm z krajów członkowskich Wspólnoty i wszyscy mają możliwość skorzystania z niego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:12:17
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html