Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Stachursky uświetni drugą edycję węgierskiego pikniku na "Błękitnych"    -   20/4/2009
Święto Gulaszu 2009
Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. kolejny raz podejmuje się organizacji przedsięwzięcia pod nazwą „Święto Gulaszu”, które w roku ubiegłym zadebiutowało z dużym sukcesem, gromadząc 16 tys. osób. 24 maja br. na stadionie "Błękitnych" przygotowano jeszcze bardziej atrakcyjny program tegorocznej edycji "Święta Gulaszu", które uświetnić ma przebojowy koncert Stachursky`ego.

Ogloszenie

Według organizatorów, powodzenie pierwszej edycji przedsięwzięcia świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu lokalnego rynku na takie wydarzenia. - Mieszkańcy Tarnowa i okolic ciepło i z ogromnym zainteresowaniem przyjęli tą imprezę postrzegając ją jako świetną okazję do przybliżenia walorów kultury węgierskiej ale również jako propozycję spędzenia wolnego czasu, rodzinnie na łonie natury w zabawowo – konkursowej oprawie - mówi Katarzyna Pasula z TARR SA.
Bogaty, ciekawy i różnorodny program artystyczny pozwolić ma każdemu na znalezienie czegoś dla siebie (liczne kiermasze, konkursy, występy sportowe, muzyczne, taneczne itp.). W wieczornym bloku programu zaplanowany został koncert STACHURSKY`ego, a zakończenie imprezy uświetni bogaty pokaz sztucznych ogni.
Organizatorzy spodziewają się, podobnie jak rok temu, wielkiego zainteresowania tarnowian okazywanego tym akcentom programu, które dotyczą kultury węgierskiej - zarówno degustacjom gulaszu i wina, jak i konkursom tematycznym oraz występom grup ludowych i rockowych z Węgier.
Ideą imprezy jest bowiem promocja kultury węgierskiej pod egidą dania narodowego jakim jest gulasz. Zaproszeni restauratorzy z Węgier i Polski rywalizować będą np. w konkursie na najsmaczniejszy gulasz, zaś uczestnicy imprezy powalczą o atrakcyjne nagrody (np. wycieczkę do Budapesztu).
Szczegóły już niebawem. Portal inTARnet.pl objął patronat nad imprezą.
Drugie „Święto Gulaszu” odbędzie się 24 maja 2009 roku na stadionie Klubu Sportowego „Błękitni” w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego 32
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(30-04-2009) Tarnowianka :
Proponuję aby ta impreza nazywała sie swiętem piwa Przeciez w ubiegłym roku najwięcej na stadionie było piwa, nawet nagrodami w konkursach było piwo, a stoisk z gulaszem, a raczej stolików było 4, wiele osób odchodiło od bramy ponieważ impreza była biletowana a nikt sie tego nie spodziewal. Nie rozumiem po co się ją powtarza i skąd te pochwały.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-05-2009) popraweczka :
zamiast Wilków będzie Stachursky

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-05-2009) Zając :
Ja tam wolałbym Wilki na Stachurskiego nie pójdę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2009) uwazny :
zając - masochista albo samobójca ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-05-2009) sisis :sylvana80@poczta.fm 
no własnie mialy byc WILKI wiec o co chodzi?? to po co piszecie najpierw i robicie ludzi w balona???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2009) niezadowolony :
Witam rok temu byłem na tej imprezie i nie nazwał bym jej Świetem Gulaszu ale tak jak pisał kolega piwną imprezką a płatny wstęp to naprawde nieporozumienie wiocha i tylko tak to mozna nazwać .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2009) anna :
może i sam koncert był w zeszłym roku ok, ale jak piszą poprzednicy, raczej była to piwna impreza, a trunek ten dla niektórych stanowczo powinien był być limitowany cenowo, bo "robili wiochę". Generalnie -nic ciekawego tam nie było.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-05-2009) Zniesmaczony :
W naszym Tarnówku to o byle imprezke to tyle szumu że głowa mała. Dlatego ze imprez jak na lekarstwo i byle swieto gulaszu to niedlugo TVN przyjedzie żeby pokazać. A z tym "swietem" to faktycznie porażka. NIech to przeczytaja tarnowscy rajcy i pojdą tam i zobacza jak wygląda. Pijani gówniarze wszechobecni włóczacy sie po placu z piwem w plastikowym kubku przepychający sie ludzie depczący po wszystkim łącznie z malymi dziećmi, no i mega porażka BILET WSTĘPU na to cos. Opamietajcie sie jaka rodzina 4 osobowa wyda 40 zł tylko zeby wejsc. Zlikwidujcie bilety wtepu, zorganizujcie więcej atrakcji dla dzieci i bedzie frekwencja a gnojków podpitych poprostu wypraszać i może uda się rodziinne Swieto gulaszu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl