To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Joanny Kulmowej    -   20/4/2009
Nie wyrastaj z marzeń
Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie w dniu 7 kwietnia br. przeprowadziła konkurs recytatorski poezji Joanny Kulmowej pod hasłem „Nie wyrastaj z marzeń” – informuje „Kurier Borzęcki”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej.

Ogloszenie
>

Uczestnicy przygotowali po dwa wybrane utwory poetki, które komisja w składzie: pani Renata Wielgosz, Maria Gibała oraz Anna Szafraniec oceniła biorąc pod uwagę: dobór tekstu, interpretację i dykcję. Jury przyznało pierwsze miejsce Julii Tyrcha z Borzęcina, drugie Jakubowi Sowie z Łęk, a trzecie Ewelinie Wojdak z Bielczy. Komisja wyróżniła również recytację Wiktorii Białek ze Szkoły Podstawowej w Łękach.
Ponadto w konkursie udział wzięli z Bielczy - Magdalena Bogusz, Kinga Bujak, Dominik Duda, Magdalena Pabian, Dawid Wołek, z Borzęcina – Dominika Banaś, Paulina Chudyba, Jacek Kózka, Kamila Olchawa, z Łęk – Aleksandra Kołodziej, Katarzyna Mleczyńska i Katarzyna Żurek. Laureaci pojadą na konkurs powiatowy, który odbędzie się 16 kwietnia 2009 roku w Brzesku. Wyróżnione dzieci dostały dyplomy i nagrody a pozostali uczestnicy podziękowania i pamiątkowe książeczki za udział. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a nauczycielom za przygotowanie dzieci.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:45:27
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html