Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Joanny Kulmowej    -   20/4/2009
Nie wyrastaj z marzeń
Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie w dniu 7 kwietnia br. przeprowadziła konkurs recytatorski poezji Joanny Kulmowej pod hasłem „Nie wyrastaj z marzeń” – informuje „Kurier Borzęcki”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej.

Ogloszenie
>

Uczestnicy przygotowali po dwa wybrane utwory poetki, które komisja w składzie: pani Renata Wielgosz, Maria Gibała oraz Anna Szafraniec oceniła biorąc pod uwagę: dobór tekstu, interpretację i dykcję. Jury przyznało pierwsze miejsce Julii Tyrcha z Borzęcina, drugie Jakubowi Sowie z Łęk, a trzecie Ewelinie Wojdak z Bielczy. Komisja wyróżniła również recytację Wiktorii Białek ze Szkoły Podstawowej w Łękach.
Ponadto w konkursie udział wzięli z Bielczy - Magdalena Bogusz, Kinga Bujak, Dominik Duda, Magdalena Pabian, Dawid Wołek, z Borzęcina – Dominika Banaś, Paulina Chudyba, Jacek Kózka, Kamila Olchawa, z Łęk – Aleksandra Kołodziej, Katarzyna Mleczyńska i Katarzyna Żurek. Laureaci pojadą na konkurs powiatowy, który odbędzie się 16 kwietnia 2009 roku w Brzesku. Wyróżnione dzieci dostały dyplomy i nagrody a pozostali uczestnicy podziękowania i pamiątkowe książeczki za udział. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a nauczycielom za przygotowanie dzieci.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl