Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pokaz slajdów dla pasjonatów wspinaczki    -   21/4/2009
Od Skałek do Karakorum
Już po raz trzeci Tarnowscy Miłośnicy Gór zapraszają wszystkich pasjonatów wspinaczki i górskich wędrówek oraz tych, którzy o górach coś więcej chcieliby się dowiedzieć na pokaz slajdów "z najwyższych gór świata". Tym razem swoje górskie osiągnięcia zaprezentuje w prelekcji "Od Skałek do Karakorum" tarnowianin - Instruktor Wspinaczki PZA i Ratownik TOPR Adam Pieprzycki. Prezentacja odbędzie się w piątek 24 kwietnia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7). Wstęp Wolny!

Ogloszenie

Adam Pieprzycki - urodził się w Tarnowie w 1975 r. Jest absolwentem AGH w Krakowie, a obecnie nauczycielem akademickim w PWSZ w Tarnowie. Wspinanie rozpoczął w 1993 r. swoje pierwsze kroki stawiając na sztucznej ściance i podkarpackich skałkach, jednak najbardziej lubi wspinanie w Tatrach i Alpach. Brał udział w wyprawach zarówno w góry Europy jak i świata. Jest instruktorem i trenerem wspinaczki PZA oraz ratownikiem TOPR. Należy do kadry Polski we wspinaczce wysokogórskiej.

Organizatorzy: Serwis www.MilosnicyGor.pl, Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Tarnowie ul. Piłsudskiego 9 www.tarnow.ptt.org.pl, Związek Harcerstwa Polskiego - Hufiec w Tarnowie im. gen. Józefa Bema www.tarnow.zhp.pl, Serwis www.Pogorza.PL, Tarnowskie Centrum Informacji - Rynek 7 www.it.tarnow.pl. Sponsorzy: Karpatia - Usługi Wysokościowe www.e-karpatia.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl