Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bisowe przedstawienie "Domu lalki" dziś w Janowicach    -   22/4/2009
Ciasno na Ibsenie
Blisko sto osób uczestniczyło wczoraj w niezwykłym przedsięwzięciu artystycznym jakim było przedstawienie „Dom Lalki” Henryka Ibsena w Pałacu Janowice. Sztuka wystawiana była w oryginale, przez norweskich aktorów z grupy VISJONER. - Nie ukrywam, że taka popularność spektaklu mocno nas zaskoczyła – przyznaje menadżer Pałacu Janowice, Mieczysław Bień – spodziewaliśmy się kilkadziesiąt osób mniej, ale jak widać popularność nietypowych przedsięwzięć kulturalnych ma także spore grono zwolenników. Organizatorzy postanowili zatem powtórzyć przedstawienie dla chętnych również dziś wieczorem.

Ogloszenie
>

Brawurowa zagrana sztuka wzbudziła zachwyt publiczności. Pełne emocji, wyraziste postacie wykreowane przez norweską trupę sprawiły, że znajomość języka Skandynawów okazała się zbędna do zrozumienia sztuki.
- Już wczoraj musieliśmy odmówić rezerwacji wielu osobom, które chciały zobaczyć spektakl – dodaje Bień.
To skłoniło organizatorów do zorganizowania jeszcze jednego spektaklu. „Dom Lalki” będzie można zobaczyć jeszcze raz – dziś o 19 w Pałacu Janowice. Organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie rezerwacji 014 679 90 66. Wstęp wolny.

„Dom Lalki” Ibsena to element projektu „Re-kreacja: Ibsen”, które realizowany jest przez Teatr Nowy z Krakowa. Środki finansowe związane z finalizacją przedsięwzięcia pochodzą głównie z tzw. źródeł norweskich (EEA GRANTS, Norway Grants oraz z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego). (CREATIFF)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl