Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   X Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej rozstrzygnięty    -   22/4/2009
Uświetnią obchody 3 maja
Tradycyjnie już 3 maja w Tarnowskim Teatrze odbędzie się Koncert Finałowy kolejnego, już X Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół- Świat Pracy". W sobotnich eliminacjach, które odbyły się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych wzięła udział rekordowa ilość ponad 200 uczestników. W Koncercie, który uświetni obchody narodowego święta, wezmą udział zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z 4 kategorii. Początek 3 maja w Tarnowskim Teatrze im. L.Solskiego o godzinie 16:00.

Ogloszenie

Poniżej prezentujemy wyniki sobotnich zmagań, których motywem przewodnim była 70 rocznica wybuchu II wojny światowej.

W eliminacjach konkursie recytatorskiego w kategorii gimnazja: 1. m. zdobyła - Dajana Wojtanowicz z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie (opiekun Adam Pyrek), 2. m. ex aequo: Tomasz Cup z Gimnazjum nr 4 w Tarnowie (opiekun - Krystyna Przybyło), Dominika Pudło z Publicznego Gimnazjum w Miechowicach Wielkich (opiekun - Monika Kosman), 3. m. Łukasz Kokosza i Daniel Gawdziński z Gimnazjum nr 11 w Tarnowie (opieka - Agnieszka Śmietana i Aneta Łabno). Wyróżnienia zdobyli: Dominik Cieślikowski z Gimnazjum nr 6 w Tarnowie, Michalina Derus z Gimnazjum nr 11 w Tarnowie, Justyna Kawa i Karol Surmacz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej, Justyna Kiełbasa z Gimnazjum nr 4 w Tarnowie, Arkadiusz Słowik z Gimnazjum w Ciężkowicach, Magdalena Wrona z Gimnazjum nr 6 w Tarnowie.

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne: 1. m. zdobyła Katarzyna Niedziela z Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie (opiekun - Krystyna Gawdzińska), 2 m. ex aequo: - Joanna Fedorczak z VI LO przy Zespole Szkół Medycznych w Tarnowie (opiekun - Katarzyna Majka), Agnieszka Szalecka z Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie (opiekun - Krystyna Gawdzińska), 3. m. Nina Pańkowska z XIII LO przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie (opiekun - Krystyna Gawdzińska).
Wyróżnienia otrzymała: - Katarzyna Talarek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie.

W eliminacjach wokalno-instrumentalnych przedstawiono 17 prezentacji ze szkół gimnazjalnych i 5 ze szkół ponadgimnazjalnych. Jury, pod przewodnictwem Agaty Bubisz, wyłoniło laureatów w kat. gimnazja: 1. m. ex aequo: - Klaudia Kocoł z Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej (opiekun Krystyna Olszówka-Łępa), Weronika Kołodziejczyk i Jakub Siwczyński z Gimnazjum nr 4 w Tarnowie (opiekun Małgorzata Król), 2. m. Zespół wokalno-instrumentalny "Ballada" z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie, 3. m. zespół "Aplauz" z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1w Szynwałdzie (opiekun Barbara Iwan) i wyróżnienia: zespół wokalno-instrumentalny "Presto" z Gimnazjum przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zalasowej, zespół "Arioso" z Gimnazjum nr 6 w Tarnowie, Szczepan Studziński z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie. Wyróżniony został także nauczyciel Adam Pyrek z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie.
W kategorii szkoły ponadgimnazjalne: 1. m. - Zespół Szkół Technicznych w Mościcach za piosenkę "Pytasz mnie" A. Rosiewicza (opiekun Grzegorz Dzierwa). Pozostałych miejsc nie przyznano. Wyróżnienie zdobyła - Katarzyna Jurek z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie (opiekun Kinga Pułkownik).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl