Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsza po latach projekcja w żabnieńskim kinie    -   24/4/2009
„Popiełuszko...” i spotkanie z A. Woronowiczem
27 kwietnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żabnie odbędzie się specjalny pokaz filmu „Popiełuszko. Wolność jest w nas” oraz spotkanie z odtwórcą głównej roli Adamem Woronowiczem. Pokazem filmu kino w Żabnie reaktywuje swoją działalność po kilkuletniej przerwie. Zmodernizowano projektory kinowe, założono cyfrowe czytniki dźwięku pozwalające na odbiór dźwięku na najlepszym poziomie.

Ogloszenie
>

Pokazem filmu kino w Żabnie reaktywuje swoją działalność po kilkuletniej przerwie. Zmodernizowano projektory kinowe, założono cyfrowe czytniki dźwięku pozwalające na odbiór dźwięku na najlepszym poziomie. Wszystko to po to, aby mogły się odbywać w Żabnie cykliczne seanse dla dzieci i dorosłych. Repertuar kina będzie miał charakter edukacyjny i rozrywkowy. Planuje się na cykl filmów z serii „klasyka polska” oraz kino lektur szkolnych. Na początek jednak ogłoszony został konkurs na nazwę kina. Dawna nazwa „Olimpia” zdaniem kierownictwa Centrum nie oddaje charakteru miejsca i granego repertuaru. Do specjalnie przygotowanej urny w Centrum Kultury można wrzucać swoje propozycje na przygotowanych kuponach. „Zostań ojcem chrzestnym kina w swoim mieście” takie hasło widnieje na kuponach. Dla zwycięzcy – autora nazwy, która spodoba się organizatorowi – czeka specjalna nagroda od „ojców miasta”, która wręczona zostanie końcem czerwca, podczas obchodów Nocy Świętojańskiej w Żabnie.

„Popiełuszko...” to opowieść o człowieku, który ze skromnego chłopaka z podlaskiej wsi stał się duchowym przewodnikiem narodu oraz symbolem odwagi w walce o wolność i prawdę. Film przedstawia życie Księdza Jerzego od lat dzieciństwa, poprzez okres kształtowania się jego powołania w wojsku, proces rodzenia się jego legendy w czasie ciężkiej próby stanu wojennego, aż po jego męczeńską śmierć i gromadzący blisko pół miliona ludzi pogrzeb. Bilety na film i spotkanie z aktorem w cenie 10 zł. do nabycia w Centrum Kultury w Żabnie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl