Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TEMI
  
   EKOMED po raz ósmy   -   26/5/2004
Już jutro rozpoczyna się w Tarnowie po raz ósmy Krajowy Kongres Ekologiczny EKO-MED, organizowany przez Tarnowską Agencje Rozwoju Regionalnego S.A. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Postępy w ochronie środowiska, a zdrowie człowieka. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu do Tarnowa około 200 osób.

Ogloszenie

Kongres Ekologiczny jest jedynym w Polsce spotkaniem środowisk naukowych, w którym biorą udział naukowcy i praktycy zajmujący się m.in. ekologią, zdrowiem człowieka i rolnictwem. Tegoroczny kongres podzielony został na pięć sesji tematycznych, w ramach których prezentowane będą referaty uczestników.

W kongresie rokrocznie bierze udział ok. 200 osób, przez lata zdobył wielu zwolenników, wzbudzając zainteresowanie poruszaną problematyką wśród szerokiego kręgu osób i środowisk i to nie tylko w świecie lekarzy i ekologów, ale także w gronie pedagogów i młodzieży. Wnioski i refleksje wypracowane w trakcie kongresu są każdorazowo przedstawiane urzędom i instytucjom odpowiedzialnym za politykę ochrony środowiska i ochrony zdrowia człowieka, a w tym roku również bezpieczeństwa człowieka. Obecność przedstawicieli samorządów lokalnych pozwoli na wymianę doświadczeń i zastosowanie ich w praktyce.

Organizatorem kongresu jest Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., współorganizatorzy to: Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Oddział Tarnowie, Sekcja Ekologiczna Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Sekcja Toksykologii Klinicznej PTL, Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie.
Kongresowi towarzyszyć będą liczne wystawy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl