To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TEMI
  
   EKOMED po raz ósmy   -   26/5/2004
Już jutro rozpoczyna się w Tarnowie po raz ósmy Krajowy Kongres Ekologiczny EKO-MED, organizowany przez Tarnowską Agencje Rozwoju Regionalnego S.A. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Postępy w ochronie środowiska, a zdrowie człowieka. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu do Tarnowa około 200 osób.

Ogloszenie
>

Kongres Ekologiczny jest jedynym w Polsce spotkaniem środowisk naukowych, w którym biorą udział naukowcy i praktycy zajmujący się m.in. ekologią, zdrowiem człowieka i rolnictwem. Tegoroczny kongres podzielony został na pięć sesji tematycznych, w ramach których prezentowane będą referaty uczestników.

W kongresie rokrocznie bierze udział ok. 200 osób, przez lata zdobył wielu zwolenników, wzbudzając zainteresowanie poruszaną problematyką wśród szerokiego kręgu osób i środowisk i to nie tylko w świecie lekarzy i ekologów, ale także w gronie pedagogów i młodzieży. Wnioski i refleksje wypracowane w trakcie kongresu są każdorazowo przedstawiane urzędom i instytucjom odpowiedzialnym za politykę ochrony środowiska i ochrony zdrowia człowieka, a w tym roku również bezpieczeństwa człowieka. Obecność przedstawicieli samorządów lokalnych pozwoli na wymianę doświadczeń i zastosowanie ich w praktyce.

Organizatorem kongresu jest Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., współorganizatorzy to: Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Oddział Tarnowie, Sekcja Ekologiczna Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Sekcja Toksykologii Klinicznej PTL, Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie.
Kongresowi towarzyszyć będą liczne wystawy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, September 21, 2023 09:13:01
IP     : 44.200.101.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html