Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sekcja Sztuki Nowoczesnej: Bartosz Mucha    -   24/4/2009
Alfabet polski 7
W najbliższy wtorek, 28 kwietnia o godz. 18:00 gościem kolejnego spotkania z cyklu Sekcji Sztuki Nowoczesnej będzie Bartosz Mucha (ur. w 1978r). Jego debiut w postaci prezentacji dyplomu na łamach pisma projektowego „2+3D” oraz w krakowskiej Galerii BB uznano za nowatorskie i ironiczne podejście do projektowania funkcjonalistycznego.

Ogloszenie
>

Bartosz Mucha – (ur. w1978) grafik, projektuje w 2 i 3D, mieszając sztukę z designem. Stworzył markę POOR DESIGN, której hasłem przewodnim jest pojęcie fiksacji funkcjonalnej. Termin zaczerpnięty z psychologii poznawczej jest opozycją twórczego myślenia, oznacza nieumiejętność dostrzeżenia nowego użycia obiektu skojarzonego uprzednio z innym celem. Na tej zasadzie Bartosz Mucha uwalnia przedmioty, które zrosły się ze swoją funkcją. Laureat pierwszej nagrodę w konkursie wzornictwa przemysłowego „Make me” za projekt przenośnej pamięci USB Spinacz. Jego debiut w postaci prezentacji dyplomu na łamach pisma projektowego „2+3D” oraz w krakowskiej Galerii BB uznano za nowatorskie i ironiczne podejście do projektowania funkcjonalistycznego. (http://www.poor.pl/).

Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski - pierwszy w Tarnowie intensywny projekt edukacyjny prezentujący najciekawszych polskich artystów młodego pokolenia, inspirowany dotkliwym brakiem edukacji w zakresie sztuki. Spotkania z artystami w każdy wtorek od 10 III do 30 VI, zakończone otwarciem wystawy prac przywiezionych przez artystów w Galerii Sekcji – przestrzeni specjalnie wydzielonej na czas trwania projektu. Zakończeniem będzie powakacyjna wystawa zbiorowa i wydanie publikacji promującej sztukę współczesną w Tarnowie i okolicach. Szczegóły na www.galeria.tarman.pl/sekcja.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl