To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Sprzedaż historycznego budynku Starostwa   -   26/5/2004
Kontrowersyjną, ale i ... oczekiwaną decyzję podjęli radni powiatu tarnowskiego. Zdecydowali oni, że należący do starostwa zabytkowy budynek w centrum Tarnowa, zostanie sprzedany. Władze starostwa twierdzą, że kamienica przy Placu Sobieskiego jest zniszczona i jej remont się nie opłaca. Na dodatek w budżecie starostwa nie ma pieniędzy na modernizację. A trzeba byłoby wyłożyć na nią około miliona złotych.

Ogloszenie
>

Przeciwny wystawieniu nieruchomości na sprzedaż jest m.in. radny Ligi Polskich Rodzin Paweł Augustyn.
– Nie sprzedawałbym budynku, gdybym miał w budżecie pieniądze na jego remont. Ale kasa świeci pustkami i nie ma wyjścia – tłumaczy starosta tarnowski. Michał Wojtkiewicz dodaje, że powiat jest właścicielem zbyt dużel ilości budynków.

Wartość budynku stojącego na Placu Sobieskiego oszacowano na 2,5 mln zł. Starosta tarnowski tłumaczy, że być może uda się znaleźć kupca, który wyłoży nieco więcej za zabytkową kamienicę. Przetarg, który wyłoni nowego właściciela kamienicy w centrum Tarnowa, ma zostać ogłoszony za 3, 4 miesiące. Teraz mieści się tam Zarząd Dróg Powiatowych i Poradnia Pedagogiczna. Obie instytucje wkrótce zostaną przeniesione do nowych siedzib.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:45:25
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html