Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Otwarta konferencja dla małych i średnich przedsiębiorców w PWSZ    -   28/4/2009
Internet dla biznesu
Jak skutecznie wykorzystywać internet w codziennej działalności gospodarczej? Jak w 20 minut założyć i prowadzić sklep internetowy? Jak skutecznie reklamować w internecie swoją firmę, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów? Odpowiedzi na te i inne pytania przyniesie konferencja „Zastosowanie internetu w biznesie” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, 7 maja. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chętni proszeni są jedynie o wcześniejszą rejestrację na stronie internetowej organizatora - firmy AKRON Systemy Informatyczne. Organizację konferencji wspiera także Comarch SA.

Ogloszenie
>

W miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, eksperci z obu firm, wspólnie z zaproszonymi gośćmi pokażą najnowsze trendy dotyczące wykorzystania Internetu przez nowoczesne przedsiębiorstwa, zaprezentują jak skutecznie reklamować swoją firmę w sieci aby dotrzeć do nowych Klientów i wzbudzić zazdrość konkurencji. Podpowiedzą, jak sprawić aby trudy codziennej pracy były łatwiejsze do pokonania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani nowoczesnymi metodami wykorzystywania internetu, zwłaszcza przedstawiciele małych i średnich tarnowskich firm. Konferencję organizuje tarnowska firma „AKRON Systemy Informatyczne” wraz z Comarch S.A., czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych dla biznesu.
Szkolenie jest bezpłatne. - Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, będziemy zobowiązani jeśli zechcą Państwo dokonać rejestracji. Formularz rejestracyjny oraz agenda spotkania dostępne są na stronie www.akron.com.pl - informuje i zaprasza organizatorka Beata Tylutka, która szczegółowych informacji nt. konferencji udziela pod nr telefonu: tel./fax 014/627-39-27, tel.kom. (0501) 789-538 lub mailowo: beata@akron.com.pl

Konferencja rozpocznie się 7 maja o godz. 10.00 i potrwa do 14.00. Udział jest bezpłatny. Miejsce – PWSZ, budynek C.
Rejestracja odbywa się przez stronę www.akron.com.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl