Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   TCI wydłuża godziny pracy i promuje Tarnów zagranicą    -   30/4/2009
Rozpoczęcie sezonu
W trakcie długiego majowego weekendu Tarnowskie Centrum Informacji symbolicznie inauguruje sezon turystyczny w Tarnowie. Mimo świąt, od 1 do 3 maja placówka czynna będzie codziennie od 9 do 17. Natomiast od poniedziałku 4 maja, podobnie jak w latach ubiegłych tarnowski punkt "it", zlokalizowany przy Rynku 7, zmienia czas pracy. Od maja do końca września, w "zwykłe" dni, czyli od poniedziałku do piątku jest czynny od godziny 8 do 20 a w soboty, niedziele i święta od 9 do 17.

Ogloszenie
>

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza nie tylko turystów ale także mieszkańców miasta po zakup pamiątek z Tarnowa (w tym wyróżnione "pamiątki z regionu": herbata "Tarninówka" oraz ażurowe jajo z herbem miasta), map, przewodników nie tylko po mieście i regionie ale po innych ciekawych miejscach w Polsce i zagranicą. Przez cały tydzień w punkcie it na Rynku 7 można wypożyczyć rower, audio przewodnik MP3 po Tarnowie jak również zakupić widokówki oraz znaczki pocztowe krajowe i zagraniczne. Na wszystkich czekają darmowe materiały o Tarnowie, regionie tarnowskim i całej Małopolsce. Tarnowskie Centrum Informacji w tym roku prawdopodobnie po raz ostatni w wakacje uruchomi sezonowy punkt it przy dworcach PKP/PKS. Zgodnie z ustaleniami z PKP Dworce Kolejowe, w wyremontowanym dworcu znajdzie się całoroczny punkt it, który zastąpi popularną ”budkę”. Z powodu opóźnienia związanego z remontem dworca, uruchomienie punktu it zostaje przesunięte na przyszły rok.

Symbliczna inauguracja sezonu, nie oznacza, że TCI "spało" wcześniej i że ogranicza swoją działność do punktu it. Tarnowskie Centrum Informacji od lutego promowało miasto i region na imprezach targowych w kraju i zagranicą. Budapeszt, Berlin, Paryż i Mediolan to miejsca gdzie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego i miastem Kraków z dofinansowaniem z Polskiej Organizacji Turystycznej, przedstawiciele TCI zachęcali do przyjazdu do Tarnowa. Na wspólnym stoisku Małopolski nie zabrakło atrakcji w postaci degustacji produktów regionalnych, konkursów i zabaw dla zwiedzających. Natomiast w Sosnowcu, Krakowie i Warszawie TCI wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie promowało atrakcje ziemi tarnowskiej wśród potencjalnych turystów krajowych. Konkursy i degustacje potraw z gospodarstw agroturystycznych spod Tarnowa uatrakcyjniły wspólne stoisko.
W połowie maja natomiast, miasto Tarnów promować się będzie podczas Dni Europy w Kijowie. Na zaproszenie Polskiej Ambasady i Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie promowane będą walory turystyczne miasta oraz związki Tarnowa z Ukrainą. Na głównej ulicy Kijowa – Chreszczatyk, ustawione zostaną namioty kilkudziesięciu państw europejskich w tym namiot Polski. Tarnów promować będą dziewczęta ze Studia Tańca „Honorata” („cheerleaderki”) oraz zespół Monk. Warto nadmienić, iż Tarnów to jedyne polskie miasto na tej imprezie, w której szacuje się, że weźmie udział kilkaset tysięcy osób.( TCI)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl