To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   Oddział leczenia uzależnień w Tarnowie   -   27/5/2004
Coraz bliżej do utworzenia w Tarnowie oddziału leczenia uzależnień. Ma ruszyć 1 stycznia 2005 roku. Przygotowywany jest już projekt, wg którego na potrzeby oddziału zaadaptowany zostanie jeden z pawilonów przy szpitalu św. Łukasza. - Z szybkim remontem i przystosowaniem budynku nie powinno być problemów – zapewnia dyrektor szpitala Anna Czech.

Ogloszenie

- Zaproponowaliśmy tarnowskim Amozonkom, która mają tam teraz siedzibę przeprowadzkę w inne miejsce.

Osoby uzależnione mieszkającego na terenie dawnego województwa tarnowskiego wysyłane są teraz na dłuższe leczenie do Krakowa czy Dębicy. Wszystko dlatego, że tutaj nie ma takiej placówki. W ub.r. pojawił się pomysł jej stworzenia, wysunęła go tarnowska radna sejmiku wojewódzkiego Elżbieta Zięba, która zaznacza, że leczeni będą nie tylko alkoholicy. - Myśimy o narkomanach, a nawet osobach uzależnionych od internetu. Oddział będzie miał 40 miejsc, w tym 10 zarezerwowano dla kobiet - przyznaje E. Zięba.

Pieniądze w kwocie 500 tys. zł na stworzenie oddziału pochodzą z budżetu województwa Małopolskiego. Placówka da nowe miejsca pracy, a na na dodatek w Tarnowskiem będą także wyspecjalizowane osoby zajmujace się leczeniem uzależnień.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:47:52
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html