Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Poseł Edward Czesak (PiS) zainaugurował kampanię do Europarlamentu (((mp3))    -   04/5/2009
Europa dla Ojczyzn, Europa solidarna
Europa państw narodowych, ale Europa solidarna, broniąca wspólnych interesów, przy tym Europa nie ingerująca w kwestie światopoglądowe krajów członkowskich – tak w skrócie można zdefiniować program, z którym rusza do wyborów do Parlamentu Europejskiego poseł PiS Edward Czesak. Poseł szczególny nacisk zamierza położyć na kwestie bezpieczeństwa energetycznego Polski.

Posłuchaj wypowiedzi posła PiS Edwarda Czesaka :

Ogloszenie

Na dzisiejszej konferencji prasowej (4 maja), pierwszej od czasu kiedy poseł ogłosił swój start w wyborach, Edward Czesak wiele mówił o solidarności, wyrównywaniu różnic między krajami, walce o dobre imię Polski w Europie i popularyzowanie naszych osiągnięć „celem ugruntowania miejsca Polski w historii Europy”. Poseł wspominał też o wykorzystaniu szans „jakie niesie UE” w kwestii rozwoju gospodarczego.
E. Czesak zamierza szczególny nacisk położyć na kwestię bezpieczeństwa energetycznego: -Nie może być zgody na to, by rynek energetyczny był tak organizowany, że handel energią elektryczną czy emisjami dwutlenku węgla ma się odbywać w myśl regulacji unijnych na poziomie całej Unii Europejskiej, ale już zaopatrzenie w paliwa, szczególnie w gaz ziemny, już nie - zauważył poseł. -Tracimy na tym trzykrotnie: jako najbardziej zależny kraj wobec wielkiej Rosji, ale także wobec Unii, a to w kwestii handlu emisjami CO2, ponieważ mamy energetykę w sposób szczególny opartą na węglu. A po trzecie, nie posiadamy tak silnych koncernów energetycznych jak bogate kraje zachodnie, więc musimy tu przegrać konkurencję. Musimy to zmienić w imię prawdziwej, a nie deklarowanej solidarności „starych państw” członkowskich wobec nowych.

Deklaracja wyborcza posła PiS wydaje się być próbą łączenia ognia z wodą, zadowolenia uniosceptycznego elektoratu i uspokojenia wyborców, którzy są w pełni usatysfakcjonowani i naszą obecnością w Unii Europejskiej, i kierunkiem zachodzących zmian. Deklaracja Prawa i Sprawiedliwości jawi się trochę jako stojąca w pewnym rozkroku lista pobożnych życzeń i zaklęć, choć wydaje się być dość sensownie skonstruowana. Czekamy zatem na odpowiedź kandydatów PO. A już wkrótce głos PiS (i nie tylko PiS) w sprawie walki PO o polskie stocznie.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(05-05-2009) miki :
pis - najbardziej niekompetentni w historii ( no i Wałęsa też )

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-05-2009) druid :
Gdzie mógłbym zobaczyć dotychczasowe dokonania tego Pana? Bo w programie "co zrobie na mnie wybierzecie" mozna napisac kazda bajke, a mnie interesuja konktety co Pan zrobil przez 4 ostatnie lata.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-05-2009) druid :
mialo byl: na mnie wybierzecie = jak mnie wybierzecie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-05-2009) taaa :
Taaaa ja tam wole wardzale przynajmniej nasz tarnowski a nie kolejny na sile na wybory przyszyty do tarnowa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-05-2009) litości :
dajcie spokój z tym Wardzałą

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-05-2009) eradycator :
heheh "litości " ma rację - nie ośmieszajcie się - poza Czesakiem będą tu kandydować sami spadochroniarze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-05-2009) wzs :
uwazam ze poseł Edward Czesak jest jednym z najbardziej kompetnentnych ludzi kandytujących do PE. Smieszne jest to: "chce wiedziec czego dokonal przez ostatnie 4 lata" polityka krajowa zdecydowanie rozni sie od polityki europejskiej, i uważam, że nie mozna oceniac i spekulowac na podstawie tego co zrobil dla nas do tej pory, gdyż sa to mozna powiedziec dwa rozne zagadnienia. Natomiast jeżeli komus zalezy na tym zeby sprawdzic co zrobil, to podejrzewam, ze informacje takie dostepne sa w biurze PiS na walowej. Pytanie natomiast jest jedno: czy to jest puste, bezsensowne i bezpodstawne gadanie, czy rzeczywiscie ktos sie przejdzie i bedzie chcial uzyskac oczekiwanych informacji..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-05-2009) wzs :
a tak na marginesie, to powinno wystarczyc.. http://www.bwi.pl/edwardczesak /index.php?strona=biografia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl