To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: KoLiber
  
   Unia Europejska oczami Anglika   -   27/5/2004
Jutro, tradycyjnie o godzinie 19.00 w siedzibie Stowarzyszenia KoLiber przy ulicy Goldhammera 4 gościć będzie rodowity Anglik – Michael Townend. Opowie o tym, jak zmieniała się Anglia od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku do teraz, kiedy to obserwowaliśmy, i nadal obserwujemy, ewolucję Wspólnot Europejskich w Unię Europejską.

Ogloszenie
>

Michael Townend mieszka na co dzień w Huddersfield. Swoją przygodę z Polską rozpoczął od przyjazdu do Tamelu, gdzie on i jego angielscy koledzy przed dwoma laty modernizowali przedsiębiorstwo. Wtedy nawiązał przyjaźnie, które zaowocowały obecną wizytą w naszym kraju.
Żyjąc na co dzień w Kraju Albionu, obserwuje zmiany, jakie zachodzą w społeczeństwie i gospodarce Anglii. Zmiany te są w części wywołane prawodawstwem Unii Europejskiej. Wielka Brytania jest także naocznym świadkiem ewolucji, w rezultacie której ma formalnie powstać Unia Europejska po uchwaleniu swojej konstytucji. My jesteśmy świadkami i uczestnikami ostatniego etapu tej zmiany.
Poznanie procesu, jaki następuje wewnątrz krajów „15” od kilkunastu lat, z punktu widzenia uczestnika zmian, może być pouczające i z pewnością będzie stanowić materiał do przemyśleń. Wiadomo również , że Wielka Brytania to jeden z najbardziej sceptycznych krajów w stosunku do Unii Europejskiej, a spotkanie z rodowitym Anglikiem będzie najlepszą okazją by przyczyny tej postawy poznać. Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie. Jest ono także sposobem, by otrzeć się o mentalność anglosaską. Wstęp na spotkanie jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:50:59
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html