To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   V Młodzieżowy Przegląd Twórczości Teatralnej    -   05/5/2009
„Spojrzenia” w Skrzyszowie
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie informuje, że kolejna edycja Młodzieżowego Przeglądu Twórczości Teatralnej „Spojrzenia” odbędzie się w Skrzyszowie – Szynwałdzie w dniach 25-26 maja. W tym roku funkcję przewodniczącego Jury przyjął popularny i ceniony aktor krakowski Tomasz Schimscheiner, znany z serialu „Na Wspólnej” i filmów kinowych, m.in. „Pułkownik Kwiatkowski”, „Anioł w Krakowie” czy „Ile waży koń trojański?”.

Ogloszenie
>

Organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek Młodzieżowy Przegląd Twórczości Teatralnej „Spojrzenia” odbywa się w Skrzyszowie od 2003. W dniach 25-26 maja 2009 odbędzie kolejna edycja tego interesującego i ważnego przedsięwzięcia, współorganizowanego w tym roku wspólnie z Zespołem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej i Gimnazjum w Szynwałdzie. Celem Przeglądu jest prezentacja amatorskich zespołów teatralnych działających w szkołach, przy parafiach lub w miejscowych ośrodkach kultury – głównie na terenie Małopolski, ale także w innych województwach. Przegląd ma formę konkursu, a zgłoszone propozycje ocenia profesjonalne Jury, które przyznaje nagrody i wyróżnienia oraz honoruje statuetką przechodnią najlepszego instruktora – opiekuna zespołu. Prezentowane przedstawienia mogą mieć dowolna formę sceniczną (spektakl, montaż poetycki, monodram i in.).
Jury Przeglądu przyznaje nagrody i wyróżnienia – które mają charakter finansowy oraz rzeczowy – zespołom, pojedynczym wykonawcom i instruktorom. Do tej pory statuetką „Instruktor Roku” wyróżnieni zostali: Dariusz Krzyżak z Wielkiej Wsi, Ewelina Stępień z Brzeska, Marek Stańczyk z Szynwałdu i Elżbieta Płaneta z Ładnej.

W tym roku funkcję przewodniczącego Jury przyjął popularny i ceniony aktor krakowski Tomasz Schimscheiner, znany z serialu „Na Wspólnej” i filmów kinowych, m.in. „Pułkownik Kwiatkowski”, „Anioł w Krakowie” czy „Ile waży koń trojański?”. Przewidziane nagrody to: 500 zł za I miejsce, 400 zł za II miejsce i 300 zł za III miejsce oraz nagrody rzeczowe Jury oceni także pracę osób prowadzących zespoły. W tej kategorii zostanie przyznana nagroda pieniężna w wysokości 500 zł oraz statuetka przechodnia „Instruktor Roku”.
Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń zespołów zainteresowanych wzięciem udziału w V Młodzieżowym Przeglądzie Twórczości Teatralnej „Spojrzenia”. Wszelkich informacji można zasięgać w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek (33-156 Skrzyszów 638, tel./fax 0-14 674-55-08, e-mail: gckibs@gmail.com). Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowe: www.gckib.pl..

Koordynatorem odpowiedzialnym za organizację Przeglądu jest instruktor GCKiB, Jerzy Świtek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:38:22
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html