To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenie do WTZ im. Jana Pawła II    -   06/5/2009
Warsztat otwiera drzwi
Po raz pierwszy Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie organizuje dzień otwartych drzwi. Każdy zainteresowany bezpłatnymi zajęciami dla niepełnosprawnych będzie się mógł zapoznać z działalnością Warsztatu. -Zapraszamy w najbliższą sobotę, 9 maja do naszej siedziby przy ul. Hodowlanej 6. Czekamy na wszystkich w godz.: od 8:00 do 15:00 – mówi Tomasz E. Wardzała, kierownik Warsztatu.

Ogloszenie
>

Na wszystkie pytania odpowiedzą terapeuci, rehabilitanci oraz personel administracyjny. Będzie można poznać zasady przyjmowania do Warsztatu, zobaczyć na czym polega terapia logopedyczna i zajęcia ruchowe. Każdy otrzyma upominek, wykonany przez osoby niepełnosprawne uczęszczające do Warsztatu.
WTZ przy Hodowlanej jest najmłodszym, ale też najnowocześniejszym Warsztatem w regionie. Powstał w 2006 r. dzięki wsparciu gminy miasta Tarnowa. Rehabilitacja prowadzona jest na wielu płaszczyznach, dzięki czemu niepełnosprawni pojawiają się w kinach, teatrze, w pizzerii, jeżdżą na wycieczki, także za granicę. Co miesiąc uczestnicy otrzymują pieniądze w ramach treningu ekonomicznego i mogą się uczyć racjonalnego ich wydawania. –Posiadamy osiem profesjonalnych pracowni, wyposażonych w nowoczesne materiały i sprzęt terapeutyczny – mówi kierownik Wardzała. -Wszystkie toalety, korytarze i wejścia są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a dojazd na poszczególne kondygnacje umożliwia winda z funkcją mówiącą.

Wkrótce rozpocznie się przebudowa Warsztatu, związana z utworzeniem kolejnej, dziewiątej pracowni przy ul. Hodowlanej 6. Będzie to pracownia ceramiki artystycznej. Warsztat kupił już specjalny piec, glinę i niezbędne materiały. Planowane jest też utworzenie czterech dodatkowych miejsc dla niepełnosprawnych.
Szczegółowe informacje będą podawane w sobotę, 9 maja oraz w internecie pod adresem www.wtzjp2.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:56:54
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html