To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   IX Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw – TARNÓW 2009    -   06/5/2009
Euro-Forum
14 maja o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Al. Solidarności 5- 9 już po raz dziewiąty rozpocznie się Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie. Pomysłodawcą imprezy, organizowanej przez Małopolskie Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych, przy wsparciu TARR SA, jest od początku cyklu poseł Aleksander Grad. Obecny minister skarbu patronuje również tegorocznej edycji, której tematem przewodnim uczyniono rozważania na temat wprowadzenia euro. Podtytuł IX Forum brzmi zatem "Wspólny pieniądz - wpływ na polską Gospodarkę". Imprezą towarzyszącą Forum będzie wystawa „Droga Słowacji do Euro”.

Posłuchaj, co o tegorocznej edycji IX FGMŚP i znaczeniu organizacji forów gospodarczych w naszym mieście, mówi Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała :

Ogloszenie
>

Wykład inauguracyjny zatytułowany "Absorpcja Funduszy Unijnych w Polsce i jej wpływ na gospodarkę i rozwój sektora MŚP" wygłosi Elżbieta Bieńkowska, Minister Rozwoju Regionalnego. Ponadto gościem Forum będzie, podobnie jak przed rokiem, Ludwik Sobolewski - Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Tym razem będzie mówił o szansie, jaką stwarza giełda na globalną działalność dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Interesującym może okazać się wykład " Jak odnieść sukces w biznesie?" Czesława Langa, w przeszłości wyczynowego sportowca, obecnie promotora największego wyścigu kolarskiego we wschodniej Europie, jakim jest TOUR DE POLOGNE.

Część druga Forum poświęcona zostanie w całości kwestii wprowadzenia euro, m.in. na przykładzie świeżych, słowackich doświadczeń. O okolicznościach wprowadzenia wspólnotowej waluty na Słowacji oraz pierwszych gospodarczych efektach tej decyzji mówił będzie František Ružička – Ambasador Republiki Słowackiej w RP. Z kolei poseł Andrzej Gut-Mostowy przedstawi "Cel polskiej debaty dotyczącej wspólnej Waluty", a Antoni Nowak – Dyrektor Biura Związku Euroregion „Tatry” opowie o doświadczeniach w ramach polsko-słowackiej współpracy przygranicznej.
Forum jest otwarte dla wszystkich chętnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:39:51
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html