To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spektakl Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina    -   06/5/2009
„Chłopiec z gwiazd” w MCK
Spektakl ten, powstały na kanwie utworu Oscara Wildea opowiada o sile rodziny i umiejętności wybaczania, będąc przy tym historiom o tym, że to, co wydaje się proste i oczywiste - w rzeczywistości okazuje się trudne i wcale nie takie powszechne. 14 maja w czwartek o godz. 10:30 w Mościckim Centrum Kultury pokazany zostanie spektakl Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina „Chłopiec z gwiazd”.

Ogloszenie

Bohaterem spektaklu jest chłopiec znaleziony w lesie. Zostaje przygarnięty i wychowany przez ubogą rodzinę, zaakceptowany i kochany. Wyrasta na młodzieńca o niespotykanej urodzie. Żyje w przekonaniu, że jest synem gwiazdy, która spadła z nieba w dniu jego przyjścia na świat. Myśli, że to ona przypisała mu szczególną cechę – piękna twarz. Wewnątrz siebie jest chłopcem pełnym pychy, przekonany o swojej wyższości. Przypadkowe spotkanie z żebraczką, która okazuje się matką naszego bohatera, rujnuje jego przekonania i nadzieje. Chłopiec wypiera się własnej matki, za co szybko spotyka go kara – jego uroda znika. Pogardzany i wyśmiewany przez innych w końcu zrozumie swój błąd i spróbuje go naprawić. Spektakl powstał na kanwie utworu Oscara Wilde’a. Opowiada o sile rodziny i umiejętności wybaczania. To historia o tym, co wydaje się proste i oczywiste, a w rzeczywistości okazuje się trudne i wcale nie takie powszechne.
Scenariusz: Dariusz Wiktorowicz, reżyseria: Wojciech Malajkat, scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz, muzyka: Grzegorz Turnau, ruch sceniczny: Tomasz Dajewski.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 14:22:14
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html