To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze w gminie Tarnów od ponad 30 lat...    -   06/5/2009
Urodziny trojaczków
W poniedziałek, 4 maja wójt Grzegorz Kozioł oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Maria Srebro odwiedzili rodzinę trojaczków z Poręby Radlnej, które dzień wcześniej, 3 mają ukończyły pierwszy rok życia. Jak na urodziny przystało przedstawiciele samorządu Gminy Tarnów nie pojechali do Poręby Radlnej z pustymi rękami. Nadia, Nikola i Wiktor Tatarowie – pierwsze od ponad trzydziestu lat trojaczki urodzone w Gminie Tarnów – otrzymali w prezencie urodzinowym zabawki, jednorazowe pieluchy oraz kosmetyki.

Ogloszenie
>

-Aż trudno uwierzyć, że już minął rok – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -Dzieci dopiero były takie maleńkie, a teraz już biegają po pokoju i radośnie się bawią. Bardzo się cieszę, że są zdrowe i prawidłowo się rozwijają – dodaje.
Samorząd Gminy Tarnów pamięta o maluchach z Poręby Radlnej nie tylko z okazji urodzin. -Rodzina Małgorzaty i Tomasza Tatarów otrzymuje z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej regularne zasiłki celowe na zakup żywności oraz zasiłek rodzinny - podkreśla Maria Srebro, kierownik GOPS.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:21:11
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html