To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Impreza indyjska w kawiarni "Alchemik"    -   07/5/2009
Wieczór bollywoodzki
Kawiarnia "Alchemik" (ul. Żydowska 20) serdecznie zaprasza 9 maja (sobota) o godz. 20.00 na imprezę indyjską. W programie: występ krakowskiego zespołu tańca bollywood Moh Lena, malowanie dłoni henną, makijaż w stylu bollywood, konkurs z nagrodami, sklepik biżuteryjny oraz zabawa w rytmach indyjskich przebojów. Mile widziane stroje z motywami indyjskimi. Wstęp : 4 zł.

Ogloszenie

Zespół Moh Lena powstał w maju 2008 roku w Krakowie. W jego skład wchodzi 9 dziewczyn, połączonych dwoma wielkimi pasjami - zamiłowaniem do tańca oraz fascynacją kulturą Indii i bollywoodzką kinematografią.
Inspiracją dla tworzonych przez nie choreografii są teledyski z filmów bollywoodzkich, ich układy cechuje różnorodność oraz łączenie elementów tradycyjnych z nowoczesnymi. Taniec jest dla nich nie tylko wspaniałą przygodą i radością, ale również największą pasją i sposobem na życie.

Taniec bollywood
Bollywood dance to podstawowy element każdego bollywoodzkiego przeboju filmowego. Jest połączeniem tradycyjnych i klasycznych tańców indyjskich takich jak Bharata Natyam, Odissi, Kathak, Bhangra, Dandyia czy Garba z elementami tańca arabskiego, tańca nowoczesnego, jazzu, a nawet hip-hopu. Pełen ekspresji, dynamizmu, a zarazem wdzięku taniec w oprawie pięknej muzyki, wzbogaconej dźwiękiem dzwoneczków i bransoletek, bogate stroje i biżuteria, bindi na czołach i henna na dłoniach tancerek pozwalają przenieść się w pełen egzotyki świat Bollywood. Bollywood dance to jeden z najbardziej gorących i ekspresyjnych tańców na świecie. Rytm, energia, dynamiczne a jednocześnie pełne gracji ruchy sprawiają, że podbija on szkoły tańca i kluby fitness w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się również i u nas.(MT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:02:44
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html