To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spektakl Teatru Banialuka z Bielska Białej    -   08/5/2009
„Tomcio Paluszek” w MCK
Spektakl, który gościnnie zaprezentowany zostanie dzieciom 31 maja o godz. 11:00 w Mościckim Centrum Kultury to opowiedziana w sposób niezwykle zabawny historia dzielnego Tomcia Paluszka, który broni Królewnę przed złym Zbójem Madejem. Sympatyczne postaci, pomysłowa scenografia w przyjaznych pastelowych kolorach (Jerzy Rudzki), rytmiczne i liryczne piosenki (muzyka – Krzesimir Dębski) na pewno zaczarują najmłodszych.

Ogloszenie

Dzięki wielu pomysłom inscenizacyjnym (reżyseria – Witold Mazurkiewicz) publiczność bierze interaktywny udział w przedstawieniu i może opowiedzieć się po stronie ulubionego bajkowego bohatera. Widzowie uczestniczą także w licznych prowadzonych przez bajkowe postaci zabawach.
Przedstawienie grane jest w planie aktorskim i planie lalkowym. Specjalnie dla maluchów wystąpią pomysłowo animowane i działające na wyobraźnię lalki: niemal trzymetrowy dwugłowy olbrzym Zbój Madej, śliczna Królewna i jej obrońca Tomcio Paluszek. To rytmiczne, płynnie prowadzone przez aktorów Banialuki przedstawienie całkowicie wciąga widzów w głębię teatralnej krainy. Bajkowa atmosfera, marynarski klimat, awanturnicze przygody, ale i opowieść z morałem. Tomcio Paluszek to przedstawienie o tym jak być sobą — Tomcio Paluszek staje się odważny, a Królewna przestaje być kapryśna, samolubna i uczy się zauważać innych.
Reżyseria: Witold Mazurkiewicz, scenografia: Jerzy Rudzki, muzyka: Krzesimir Dębski, aktorzy: Katarzyna Pohl, Włodzimierz Pohl, Radosław Sadowski, Piotr Tomaszewski.


Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK, tel. 014 633 46 21.

Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugutta 1, 31 maja (niedziela) godz. 11:00

UWAGA KONKURS! Mamy dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na to widowisko. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło TMW . W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w sobotę ok. godz. 18:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 14:27:53
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html