To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kulturalny początek weekendu   -   28/5/2004
Występ popularnego kabareciarza i aktora - Steffena Mollera, koncert Krzysztofa Jabłońskiego i Tomasza Strahla w Kąśnej Dolnej , recital Anity Lipnickiej i Johna Portera w Teatrze a także nowa premiera w kinie Millennium ("Pojutrze" R. Emmericha) to tylko niektóre propozycje spędzenia dzisiejszego wieczoru dla Tarnowian.

Ogloszenie

Steffen Moller w Amfiteatrze Letnim wystąpi o godz. 20.00. Organizatorem kolejnego (jednoosobowego) pojedynku kabaretowego jest TCK.

Anita Lipnicka i John Porter wystąpią w Tarnowie w przełożonym zkwietnia koncercie. Kameralny występ odbędzie się w sali Tarnowskiego Teatru o godz. 19.00. Organizatorem koncertu jest Agencja Bajan, ul. Sowińskiego 20/1.

"Chopin Duo" - czyli duet Krzysztof Jabłoński (fortepian) i Tomasz Strahl (wiolonczela) wystąpią w dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej o godz. 18.00 . Wyjazd i koncert organizuje Centrum Paderewskiego (tel. 621-09-21).

Premierę nowego thrillera science-fiction planuje też kino "Millennium". Mowa o głośnym obrazie "Pojutrze" Rolanda Emmericha z Dennisem Quaidem w roli głównej. Repertuar kina i informacje na temat filmu znajdziecie na stronie www.okay.pl/millennium
Tym razem (wyjątkowo) nie możemy ogłosić tradycyjnego konkursu filmowego, zapraszamy za tydzień !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:10:42
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html