To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podopieczni „Ich Lepsze Jutro” w górach    -   11/5/2009
Tarnowianie w Karkonoszach
Podopieczni Stowarzyszenia „Ich Lepsze jutro” reprezentowali tarnowskich niepełnosprawnych w Karkonoszach, na Dolnym Śląsku, gdzie odbyło się uroczyste pożegnanie zimy i sezonu narciarskiego 2008-2009. Na Śnieżną Majówkę 2009 pojechała delegacja uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z ul. Hodowlanej. Niepełnosprawną młodzież zaprosił Julian Gozdowski, prezes Stowarzyszenia „Bieg Piastów” w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach, właściciel Hotelu Las w Piechowicach Eugeniusz Zielenkiewicz oraz Polskie Radio S.A.

Ogloszenie
>

-Na Polanie Jakuszyckiej, gdzie odbywa się najsłynniejsza polska impreza narciarska, można było oglądać prace niepełnosprawnych tarnowian, a także dowiedzieć się wszystkiego o Warsztacie i Stowarzyszeniu „Ich Lepsze Jutro” – mówi kierownik wtz i wiceprezes Stowarzyszenia Tomasz E. Wardzała. -Uczestnicy podziwiali biegaczy, którzy przyjechali z całej Polski zakończyć sezon narciarski; mogli zobaczyć śnieg w maju, a także to, jak prowadzi się transmisję radiową na żywo, zwiedzić wóz satelitarny oraz spotkać się ze znanymi ludźmi – przyjaciółmi Biegu Piastów. Wśród gwiazd na Śnieżnej Majówce był Tadeusz Sznuk, prowadzący teleturniej „Jeden z dziesięciu”, dziennikarz muzyczny Marek Niedźwiecki oraz gwiazda radiowych „Sygnałów Dnia” Wiesław Molak.
-W czasie pobytu w Karkonoszach uczestnicy Warsztatu nie tylko promowali Tarnów, ale też korzystali z pięknej pogody i spacerowali ścieżkami Karkonoskiego Parku Narodowego, podziwiając przepiękne skały, zieloną, budzącą się do życia na wiosnę roślinność, a przede wszystkim unikatowe wodospady – dodaje Tomasz E. Wardzała. Zakwaterowanie i wyżywienie w Hotelu Las, korzystanie z basenu i sauny, było dodatkową atrakcją majówki.
Z okazji rocznicy integracji Polski z Unią Europejską, tarnowianie odwiedzili pobliski Harrachov w Czechach, a w nim słynne skocznie narciarskie. Dziękując za zaproszenie, uczestnicy Warsztatu ofiarowali swoje prace, wykonane w czasie zajęć przy ul. Hodowlanej w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:57:35
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html