To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Młodzieżowa Rada Miasta Tarnowa organizuje przedwyborczą debatę    -   13/5/2009
Debata z kandydatami do PE
19 maja Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie organizuje debatę z kandydatami do Parlamentu Europejskiego. Swoją obecność zapowiedzieli: Joanna Senyszyn (SLD), Bogusław Sonik (PO), Czesław Siekierski (PSL), Janusz Onyszkiewicz (PD), Paweł Kowal (PiS). Debata ma dwuczęściowy charakter, pierwsza część adresowana jest do młodzieży i odbędzie się o godzinie 12 w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, natomiast druga odbędzie się o godzinie 17 na Sali Lustrzanej i adresowana jest do mieszkańców miasta, ma ona charakter otwarty.

Ogloszenie

-Jednym z naszych celów statutowych jest utrwalanie postaw demokratycznych w społeczeństwie, stąd też w radzie zrodził się pomysł na zorganizowanie debaty przedwyborczej pomiędzy kandydatami do PE, w której wziąć udział mogliby młodzi ludzie, dla których czerwcowe wybory będą pierwszymi w ich życiu. Chcemy, aby społeczeństwo dokonywało świadomych wyborów i w większym stopniu brało udział w wybieraniu swoich przedstawicieli - komentuje Dawid Solak, rzecznik prasowy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:47:43
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html