To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Całonocny pokaz multimedialny    -   14/5/2009
Agnieszka Polska w BWA
W nocy z 16 na 17 maja w Galerii Miejskiej BWA – Rynek 4 zaplanowano całonocny multimedialny pokaz wideo Agnieszki Polskiej. Jedna z najciekawszych artystek wideo młodego pokolenia tworzy m.in. filmy animowane, fotografię i rysunki. Interesują ją sposoby kształtowania i wpływu na jednostkę ludzką. Początek projekcji około godz. 19:00.

Ogloszenie

Agnieszka Polska (ur. w 1985r w Lublinie) w swej twórczości korzysta z czarno-białych fotografii archiwalnych, które poddaje subtelnym ingerencjom przez dodanie szczegółów lub wprowadzenie animacji, jak w filmie Kalendarz (bazą stał się autentyczny kalendarz na rok 1939 z ilustracjami wiejskiego życia, podkreślającymi wizję letniej sielanki na łonie natury, niebezpiecznie łączącej się z ideologią rasistowską Krwi i Ziemi) czy Ćwiczenia korekcyjne (wzorcowe ćwiczenia z podręczników medycznych zamieniła w taniec). W cyklu Obiekty, komputerowo stworzyła nieistniejące obiekty lub akcje, które mogą uchodzić za przejawy sztuki, stawiając pytanie o kontekst sztuki. W podobnym polu zainteresowań sytuują się jej klasyczne filmy animowane w kolorze, pełne zmysłowości, erotyki, w których fragmentaryczne ujęcie i niejednoznaczna sytuacja dodatkowo rozszerzają pole odniesień.

Foto: „Ćwiczenia korekcyjne”, 2008
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 22:46:08
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html