To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kulminacja tarnowskiej kampanii UPR   -   29/5/2004
W kulminacyjną fazę wchodzi kampania wyborcza Unii Polityki Realnej w Tarnowie i regionie. W czwartek na placu Sobieskiego swoją premierę miał nowy plakat wyborczy partii. Od wczoraj natomiast gości u nas, kandydujący z pierwszej pozycji na liście nr 5 - Stanisław Michalkiewicz. Dzisiaj o 18.30 spotka się on z mieszkańcami miasta w klubie "Gwiazda" przy ul. Kopernika.

Ogloszenie

Na plakacie wyborczym UPR widzimy uśmiechniętą rodzinę złożoną z małżonków i symbolu nadziei - dzieci. "Polacy! Odwagi!" - to zawołanie wybrane jako główne hasło kandydatów Unii Polityki Realnej, pretendujących do Parlamentu Europejskiego.
Podczas tarnowskiej inauguracji plakatu członkowie UPR i Stowarzyszenia KoLiber zapraszali będą mieszkańców na sobotnie spotkanie w Klubie Gwiazda, którego gośćmi będą lider listy UPR do Parlamentu Europejskiego, Stanisław Michalkiewicz i szef małopolskich struktur UPR, Wojciech Popiela. Michalkiewicz przebywa w regionie od wczoraj, spotkał się m.in. z uczniami I LO i studentami MWSE, odwiedził Brzesko, dziś odwiedza Bochnię. Wieczorem wraca na duże spotkanie w "Gwieździe", na które wszystkich mieszkańców zapraszają politycy i sympatycy UPR w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:40:48
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html