To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Niemen – improwizacje” - koncert jazzowy w TCK    -   18/5/2009
Artur Dutkiewicz Trio
Już 22 maja (piątek) odbędzie się kolejny w tym sezonie, zapowiadany przez nas koncert jazzowy. O godz. 19:00 w Piwnicach TCK, wystąpi znakomity pianista Artur Dutkiewicz z zespołem. Podczas koncertu zaprezentowany zostanie repertuar z jego najnowszej płyty "Niemen Improwizacje", na którą składają się najpiękniejsze kompozycje Czesława Niemena w jazzowych aranżacjach. Mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert dla inTARnautów.

Ogloszenie
>

Niemen Improwizacje to najnowsza muzyczna propozycja tria Artura Dutkiewicza, która w formie płytowej ukazała się w lutym br. Płyta zawiera jazzowe improwizacje na temat utworów z repertuaru Czesława Niemena. Znajdują się na niej takie przeboje jak m.in.: Sen o Warszawie, Pod Papugami, Wspomnienie, Bema Pamięci Żałobny Rapsod, Jednego Serca, Nim Przyjdzie Wiosna.
Artur Dutkiewicz to ceniony pianista o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie jazzowej. Od kilku lat wykonuje on na koncertach kilka utworów z repertuaru Czesława Niemena, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem fanów jazzu i fanów samego Niemena. Dlatego powstała cała płyta z jazzowymi improwizacjami na temat piosenek Czesława Niemena. Płyta została nagrana z udziałem Sebastiana Frankiewicza - jednego z najzdolniejszych perkusistów młodego polskiego pokolenia oraz Darka Oleszkiewicza – polskiego kontrabasisty mieszkającego w USA, który zaliczany jest do światowej czołówki kontrabasistów jazzowych. Występuje m.in. z takimi gwiazdami jazzu jak m.in. Pat Metheny, Brad Mehldau, Joe Lovano, Eddie Henderson, Charles Lloyd, John Abercrombie, Bennie Maupin, Lee Konitz, Peter Erskine, Alan Pasqua, Bennie Wallace, Art Farmer, Horace Silver, Alice Coltrane, Ravi Coltrane, James Newton.
Artur Dutkiewicz Trio wystąpi w składzie: Artur Dutkiewicz – p., Darek Oleszkiewicz – b., Sebastian Frankiewicz – dr.

Zaproszenie czeka na inTARnautę, który zgłosi nam e-mailem chęć wzięcia udziału w koncercie (e-mail z tematem JAZZ nadsyłajcie na adres: redakcja@intarnet.pl) do piątku 22 maja do godziny 14.00. W liście należy podać: imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej niezwłocznie po losowaniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:37:30
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html