To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zygmunt Pertkiewicz wygrał konkurs na szefa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich    -   19/5/2009
Nowy dyrektor TZDM
Zygmunt Pertkiewicz, doradca Prezydenta Miasta Tarnowa ds. inwestycji strategicznych został nowym dyrektorem Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich. Nowy dyrektor został wyłoniony na podstawie postępowania konkursowego, do którego oferty złożyło 3 kandydatów. Pertkiewicz otrzymał najwyższy wynik ze wszystkich ustalonych kryteriów na dane stanowisko w ramach rozmowy kwalifikacyjnej i analizy dokumentów i 16 maja objął funkcję dyrektora. Przypomnijmy, w marcu rezygnację z tego stanowiska złożył Stanisław Pyzdek. Stało się to po pojawieniu się zastrzeżeń dotyczących prowadzenia dokumentacji w TZDM.

Ogloszenie

- Wspólnie z komisją konkursową, której przewodniczyłem, dokonaliśmy wyboru najlepszego kandydata, który stanął do konkursu na dyrektora Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich. Pan Zygmunt Pertkiewicz był najlepszym z trójki kandydatów. Posiada wysoką wiedzę i doświadczenie z zakresu zarówno budowy dróg, projektowania, jak i realizacji inwestycji. Jest doskonale przygotowany do realizacji ambitnych rozwiązań drogowych, które czekają Tarnów w najbliższym czasie- ocenia prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: "Zygmunt Pertkiewicz jest absolwentem wydziału budownictwa Politechniki Krakowskiej. Posiada uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe oraz 15-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych. Przeszedł wszystkie szczeble zawodowe w hierarchii budowlanej, począwszy od asystenta projektanta do starszego projektanta i od inżyniera budowy do projekt managera. Kierował m.in. całością prac na: odcinku drogi nr 4, Wojnicz – Tarnów i Węzeł Lwowska. Ponadto posiada wysokie kompetencje w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim."
Nowy szef TZDM nadal będzie doradzał prezydentowi miasta w sprawach inwestycji.

foto: facebook
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:34:02
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html