To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Dzieci już świetują   -   29/5/2004
Dzień Dziecka przypada co prawda dopiero we wtorek, ale już dziś najmłodsi Tarnowianie rozpoczęli świętowanie. Okazją do tego był piknik dziecięcy zorganizowany wokół obiektów OHP przez Federację Młodych Socjaldemokratów. Jutro świętować będzie można w Mościcach, w MFK i wokół jej obiektu. W trakcie całodniowej imprezy dzieci będą mogły m.in. uczestniczyć w bezpłatnej projekcji animowanego "Tristana i Izoldy". Oprócz tego pikniki dla dzieci organizowane są m.in. na Jamnej, Woli Rzędzińskiej i Porębie Radlnej. Pogoda - zamówiona !

Ogloszenie
>

Impreza w Mościcach rozpoczyna się o godzinie 11.15 od "Tanecznego Poranka" i potrwa do wieczora. W trakcie imprezy przygotowano m.in. występ zespołów dziecięcych MFK, Formacji Tanecznej FIVER, Stowarzyszenia KLASA, Ogniska Baletowego, klas artystycznych Zespołu Szkół Sportowych, Studia Tańca DSA a takze dzieci z Przedszkola nr 32. Specjalny seans w kinie "Millennium" rozpocznie się o 14.00 , dzieci mogą wchodzić tego dnia za darmo, a ich opiekunowie zapłacą tylko 5 złotych. Imprezy przedpołudniowe i po seansie w kinie poprowadzi młody, utalentowany Tarnowianin Marcin Łabno, znany m.in. z dubbingowanej przez niego roli Rona Wesleya wcyklu filmów z Harry Potterem (przepremierowy seans trzeciej części przygód młodego czarodzieja już we wtorek w "Marzeniu" !).

Po raz szósty Justyna i Adam Gancarkowie, gospodarze bacówki na Jamnej zapraszają na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę 30 maja, w samo południe nastąpi otwarcie i powitanie gości.

- Obiecujemy mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych i tych starszych. Pomagać nam będą studentki pedagogiki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i mam nadzieję, że wszystkich zadowolimy - mówi Adam Gancarek. Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami, proponujemy integracyjną zabawę.

W programie znalazło się wiele zabaw, gier i konkursów z nagrodami, przewidziano też bieg terenowy. Organizatorzy zapowiadają pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, obok bacówki stanie wóz bojowy zakliczyńskiej OSP. Będą stoiska gastronomiczne, dmuchany zamek i punkt medyczny z możliwością pomiaru ciśnienia. Dochód z imprezy (w tym z aukcji) organizatorzy postanowili po raz kolejny przekazać na potrzeby przedszkola i Szkoły Podstawowej w Paleśnicy.

Dużo atrakcji czeka również na najmłodszych w najbliższą niedzielę w gminie Tarnów. Z okazji Dnia Dziecka będą mogli bawić się, aż na dwóch imprezach.

W Woli Rzędzińskiej na stadionie Wolanii od wczesnych godzin popołudniowych przewidziano blok konkursów, gier i zabaw. W programie jest też również występ "Alfików" niezwykle popularnego wśród najmłodszych zespołu. W wieczornej części ma odbyć się natomiast gala piosenki biesiadnej.

Nie zabraknie również atrakcji w Porębie Radlnej, gdzie również zaplanowano okolicznościowy piknik. Wszystko rozpocznie się od godz. 14 wbiegnięciem uczniów na teren szkolny i zapaleniem symbolicznego znicza. Jednak akcentów sportowych na imprezie będzie więcej. Przez cały czas jej trwania będą odbywać się konkursy rekreacyjne. O 15 planowany jest pokaz karate. O 16 odbędzie się program "Możliwości ludzkiego organizmu".

W poniedziałek natomiast niespodziankę dla najmłodszych przygotował tarnowski Teatr. O godz. 11.00 mali widzowie obejrzą tu spektakl "Mała Syrenka " według H. Ch. Andresena, w reż. Waldemara Wolańskiego.
Jest to prezent zespołu teatralnego dla najmłodszych widzów, z okazji ich święta. Jedna z baśni Andersena, zaliczana dziś do klasyki literatury dziecięcej, przygotowana została ze szczególną starannością pod każdym względem. W obsadzie znaleźli się najlepsi aktorzy, scenografia, muzyka, układy choreograficzne są dziełem profesjonalistów.

O imprezach planowanych w Tarnowie w dniu 1 czerwca napiszemy na portalu w poniedziałek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:43:11
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html