To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bezpłatne badania profilaktyczne w Szpitalu św. Łukasza    -   19/5/2009
Zanim rak zagrozi życiu ...
Do końca listopada w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie skorzystać można z bezpłatnych badań profilaktycznych obejmujących raka piersi, raka gruczołu krokowego i jelita grubego. Finansowany przez Gminę Miasta Tarnowa program adresowany jest do kobiet w wieku 40-70 lat i do mężczyzn w wieku 40 lat i więcej. W obu przypadkach cel jest jeden: wczesne wykrycie choroby i możliwie szybkie rozpoczęcia leczenia, które znacznie zwiększa szanse skuteczności terapii.

Ogloszenie

Osoby zainteresowane badaniami powinny zarejestrować się telefonicznie pod numerem 0-14 63 15 859. Potem w wyznaczonym terminie należy się zgłosić z dowodem osobistym do Ośrodka Programów Profilaktycznych znajdującego się w pawilonie D na parterze w pokoju nr 59.
W przypadku kobiet oferta kierowana jest szczególnie do tych osób, które po raz ostatni wykonywały badanie mammograficzne w roku 2007 lub wcześniej.(GP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 23:52:10
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html