To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jako jedyny w powiecie tarnowskim otrzymał nagrodę MSWiA    -   20/5/2009
Nagroda dla tarnowskiego policjanta
Młodszy aspirant Łukasz Czeluśniak z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Tarnów Centrum jako jedyny policjant w powiecie tarnowskim został uhonorowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nagrodą pieniężną. Jest ona przyznawana policjantom, którzy wyróżniają się w służbie i wzorowo wykonują swoje obowiązki. Nagrodę podczas dzisiejszej narady kierownictwa KMP Tarnów wręczył Komendant Miejski insp. Zbigniew Ostrowski.

Ogloszenie

Jak czytamy w komunikacie, komendant podkreślił, że osoby które oddają serce, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie są silą i przyszłością naszej formacji. Trzeba dostrzegać takich ludzi i ich doceniać.
Pan Łukasz w Policji pracuje od 10 lat, prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą i 6 letniego Szymka. Nie ukrywa, że rodzina jest dla niego ogromną radością i daje mu wsparcie potrzebne w codziennej, trudnej pracy. Najchętniej wypoczywa właśnie z nią podczas górskich wędrówek. To, że został policjantem nie jest przypadkiem, od dawna myślał o służbie właśnie w tej formacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:54:36
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html