To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sekcja Sztuki Najnowszej – Alfabet polski 11    -   21/5/2009
Magdalena Starska w BWA
Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski - pierwszy w Tarnowie intensywny projekt edukacyjny prezentujący najciekawszych polskich artystów młodego pokolenia, inspirowany dotkliwym brakiem edukacji w zakresie sztuki. We wtorek, 26 maja o godz. 18:00 gościem Sekcji będzie Magdalena Starska. BWA zaprasza na spotkanie z artystką i otwarcie wystawy.

Ogloszenie

Magdalena Starska – (ur. 1980 w Poznaniu) pozornie pracuje bez planu; otwarta na zmienną rzeczywistość, jest w każdej chwili gotowa przeprowadzić niespodziewaną akcję. Tworzy rysunki, rzeźby, performance, wypełniając je własną magnetyczną mitologią. Świadomie ustawia się jako medium między tym, co wewnętrzne i pojedyncze, a tym co społeczne i wspólne, należy zatem postrzegać ją jako typ szamanki. Rytuały, które ją interesują są bliskie codzienności, a te które chce kreować – miejskie, nowoczesne i inspirujące. Należy do poznańskiej grupy PENERSTWO – jednego z najciekawszych zjawisk młodej polskiej sztuki.

Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski - pierwszy w Tarnowie intensywny projekt edukacyjny prezentujący najciekawszych polskich artystów młodego pokolenia, inspirowany dotkliwym brakiem edukacji w zakresie sztuki. Spotkania z artystami w każdy wtorek od 10 III do 30 VI, zakończone otwarciem wystawy prac przywiezionych przez artystów w Galerii Sekcji – przestrzeni specjalnie wydzielonej na czas trwania projektu. Zakończeniem będzie powakacyjna wystawa zbiorowa i wydanie publikacji promującej sztukę współczesną w Tarnowie i okolicach. Szczegóły na www.galeria.tarman.pl/sekcja.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:27:07
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html