To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jubileusz 10-lecia Gimnazjum im. Jerzego Brauna    -   22/5/2009
Święto Gimnazjum nr 4
Jubileusz 10-lecia istnienia szkoły, przyjęcie do Krajowego Klubu Przodujących Szkół to najważniejsze wydarzenia Wielkiego Święta Szkoły Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie. Uroczystość odbędzie się w 27 maja 2009r. o godz.11:00.

Ogloszenie
>

W jej programie znajdzie się m.in. przyjęcie gimnazjum do Krajowego Klubu Przodujących Szkół, które jest ogólnopolskim ruchem społecznym. -Klub zrzesza placówki nowatorskie i kreatywne osiągające sukcesy w sferze organizacyjnej, dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej – wyjaśnia Barbara Kuklewicz dyrektor Gimnazjum nr 4 w Tarnowie.
W programie uroczystości zaplanowano spektakl artystyczny „Tarnów – magiczne miasto”, a także prezentacje ekspozycji ukazujących osiągnięcia placówki. Będzie również możliwość poznania sylwetki Jerzego Brauna, patrona gimnazjum nr 4. Podsumowany zostanie ponadto ogólnopolski projekt „Katyń… ocalić od zapomnienia”. -Ta uroczystości to wielkie wydarzenie dla wszystkich związanych z naszą szkołą od początku jej istnienia. To również okazja do pokazania dorobku i osiągnięć pracujących i uczących się w niej uczniów i nauczycieli – dodaje dyrektor Barbara Kuklewicz.

Foto: Uroczystość nadania szkole imienia (ze strony gimnazjum)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:08:55
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html